Які боксерські рукавиці вибрати новачку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Які боксерські рукавиці вибрати новачку

Автор: news_maker от 7-06-2019, 08:59, Переглядів: 831

Які боксерські рукавиці вибрати новачку

Перед тим, як почати тренуватись, боксер-новачок повинен подбати про покупку необхідного екіпірування, насамперед – рукавиць. Думка про те, що початківці можуть обійтись і недорогими найпростішими аксесуарами, є помилковою. Використання низькоякісних моделей перешкоджає відпрацюванню правильної техніки ударів, і, крім того, може призвести до травм рук, в тому числі й переломів пальців. Надійні боксерські рукавиці можна купити за посиланням https://amunicia.com.ua/catalog/bokserskie-perchatki, або в інших перевірених онлайн чи офлайн торгових точках. А для того, щоб рукавиці були зручними і сприяли ефективності занять, необхідно врахувати моменти, мова про які буде йти нижче.

Різновиди боксерських рукавиць за призначенням: специфіка вибору

За призначенням ці атрибути поділяються на наступні види:

- Професійні;
- Аматорські;
- Тренувальні;
- Снарядні.

Новачкам доцільно придбати дві пари: тренувальні – для роботи з партнером, і снарядні – для вправ із лапами, грушами або мішками. Аматорські розроблені для любительських показових боїв, і дещо обмежені в плані дизайну і кольору. А для професійного «обладунку» настане час тоді, коли з'являться перші серйозні успіхи у спорті.

Розмір рукавиць – особливо важливий критерій

Розмір боксерських рукавиць відповідає вазі, й вимірюється в унціях (oz). Вага моделей для дорослих варіюється від 8 до 20 унцій (одна унція дорівнює приблизно 28 г). Обираючи розмір, треба орієнтуватись на власну масу і рівень фізичної підготовки. Для спортсменів вагою 50 – 60 кг підходять рукавиці на 12 oz, 70 кг – 14 oz, і т.д. Окремо потрібно розглядати це питання для дівчат і жінок – їм підходять аксесуари вагою 6 – 12 oz.

Що краще: натуральна шкіра чи штучний замінник?

Варіанти із натуральної шкіри довше служать і більш стійкі до зовнішніх впливів, однак ціна їх доволі висока. При обмеженому бюджеті можна зупинитись на рукавицях зі штучної шкіри. Головне – прослідкувати, щоб в них були передбачені вентиляційні отвори і підкладка з «дихаючого» текстилю.

Незалежно від того, з якого матеріалу були зроблені рукавиці для боксу, важливо надавати перевагу виробам брендів з хорошим іміджем. Навіть шкіряні аксесуари, якщо вони були пошиті з порушенням технології, можуть викликати незручності під час тренувань і швидко втратити свої експлуатаційні характеристики.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: