Бойові мистецтва: аргументи "за" і "проти" » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Бойові мистецтва: аргументи "за" і "проти"

Автор: news_maker от 20-09-2019, 00:18, Переглядів: 883

Бойові мистецтва: аргументи "за" і "проти"

Впродовж багатьох віків бойові мистецтва вважались привілеєм для обраних. Сьогодні їх може опанувати кожен. Більшість людей не розділяють бойові мистецтва і єдиноборства. Але між ними є велика різниця.

Єдиноборства — це силові та контактні види спорту. В них головна мета полягає в перемозі над суперником. В бойових мистецтвах складова змагальності відсутня. Перемога досягається правильністю виконання прийомів і досягненням певного рівня фізичного розвитку.

В чому полягає небезпека захоплення бойовими мистецтвами та єдиноборствами

Бурхливий розвиток цих видів спорту сприймається в суспільстві по різному. Значна частина людей вважає, що єдиноборствами повинні займатись лише професіонали, яким володіння прийомами необхідне для роботи. В цю категорію входять збройні сили та правоохоронці, спортсмени. Через високу вірогідність отримати травму більшість досі вважає захоплення бойовими мистецтвами жінок та дітей недоречним і небезпечним для здоров'я.

Фахові спортсмени та прогресивні лікарі впевнені — таке сприйняття глибоко помилкове. Певний рівень небезпеки присутній лише під час змагань та контактних спарингів. Уникнути травм допоможе екіпірування. Якісні вироби всесвітньо відомих виробників можна придбати на сайті https://www.forbox.com.ua/. Скористайтеся рекомендаціями експертів і не легковажте надійним захистом.

Значна частина травм пов'язана з неправильним виконанням прийомів. Спортсменам, особливо, новачкам слід беззаперечно виконувати вказівки тренера. Не варто займатись самостійно, використовуючи в якості джерел інформації відео з YouTube. Важливо знайти досвідченого та фахового тренера.

В чому полягає користь бойових мистецтв

Системні заняття цими видами спорту мають важливий психологічний аспект. Вони допомагають людям здобути впевненість в собі, розвивають вміння контролювати емоції в стресових ситуаціях. Думка, що бойові мистецтва спонукають до агресивної поведінки, глибоко помилкова. Досвід чисельних спортивних секцій показує, що тренування дозволяють позбутись емоційної напруги і розвивають самодисципліну.

Бойові мистецтва мають позитивний вплив на загальний стан організму:

- покращується тонус м'язів, укріплюються сустави та зв'язки. Це допомагає уникати травмування в повсякденному житті;
- розвиваються витривалість, серцево-судинна і дихальна система;
- інтенсивність, характерна для цих видів спорту, призводить до швидкого спалювання калорій. Це ефективний метод схуднення та роботи над формуванням гарного, пропорційного тіла.

Один з ключових елементів бойових мистецтв — концентрація. Тренування позитивно впливають на вміння зосереджуватись, приділяти увагу важливим речам у повсякденному житті. Це важливі навички, що дозволяють досягти успіху в роботі та навчанні.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: