Функціональні кросівки: Що потрібно для вуличного спорту? » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Функціональні кросівки: Що потрібно для вуличного спорту?

Автор: news_maker от 24-09-2019, 13:15, Переглядів: 344

Функціональні кросівки: Що потрібно для вуличного спорту?

Вуличний спорт або Workout - вже давно є популярним видом спорту. Це вулична гімнастика, яка включає в себе виконання різних вправ на майданчиках або на землі. Основою Workout є опрацювання витривалості і розвиток сили. Тут, як і в будь-якому іншому виді спорту важливим фактором є правильне екіпірування, яке забезпечить комфорт протягом усього часу тренування і вбереже від всіляких травм. Саме тому, темою нашої розмови стануть ідеальні кросівки для вуличного спорту.

Важливо, що від виду навантажень і тренувань в загальному, також залежить вибір снікерів. Для тих, хто пріоритетом ставить силові вправи на брусах або з додатковою вагою, кросівки повинні бути з жорсткою підошвою для того, щоб ніжки твердо стояли на поверхні. Крім того, за рахунок гарного взуття Ви задієте різні групи м'язів: сідниці і стегна. До того ж, вони повинні щільно прилягати до стопи і мати хороше зчеплення. У цю категорію можна віднести такі моделі: Adidas Essential Star, Reebok Energy Lux, Nike WMNS METCON 4, Nike Revolution 4 Eu і інші. Спортсмени, які вважають за краще займатися кроссфітом, повинні звертати увагу на взуття з міцною підошвою, на ту, яка забезпечує хороше зчеплення з поверхнею і не пружинить. До того ж, вона повинна бути стійкою і мати хороше зчеплення. Щоб під час інтенсивних комплексів ноги не потіли, взуття краще вибирати з сітчастого верху і мати гарну повітропроникність. У цьому випадку варто звернути увагу на такі екземпляри: Reebok Nano 9, Adidas CrazyTrain і CrazyPower. Багато таких і інших моделей можна відшукати як в брендових магазинах, так і в інтернет просторі на відомих сайтах з продажу спортивного взуття.

Що стосується фітнес тренувань, тут відповідно потрібне зовсім інше взуття. Воно повинно бути легким. Адже саме в такому взутті зручно не тільки пересуватися, а й стрибати, а також зберігати рівновагу. До того ж, основа повинна бути гнучкою і м'якою. Снікерам для занять фітнесом не потрібна велика амортизація, так як ударна хвиля зведена до мінімуму. Незважаючи на це, м'якість підошви ніколи не зашкодить. Вибирайте модель з сітчастим верхом. До таких моделей віднесемо: Nike REVOLUTION 4, Asics Gel Fit Nova, Asics Gel DS Trainer 19 та інші.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що краще купити собі кілька пар взуття і міняти їх з огляду на той вид спорту, яким віддаєте перевагу займатися. В такому випадку ви вбережете себе від травм і забезпечите комфорт під час всього тренування. І пам'ятайте, що вибір кросівок залежить від безліч факторів, не тільки виду спорту, а й особливості стопи і поверхні на якій займаєтеся. Так що слід приділяти особливу увагу і цим пунктам. І не забувати про найважливіше - це комфорт для себе.

Функціональні кросівки: Що потрібно для вуличного спорту?
Функціональні кросівки: Що потрібно для вуличного спорту?

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: