У Житомирі демонтують рекламу гральних закладів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі демонтують рекламу гральних закладів

Автор: news_maker от 21-12-2019, 23:28, Переглядів: 1441

У Житомирі демонтують рекламу гральних закладів

21 грудня, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення «Про демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами гральних закладів у м. Житомирі». Відповідно до листа Житомирського відділу поліції ГУНП у Житомирській області на ім’я міського голови Сергій Сухомлина щодо сприяння заборонних приписів та демонтажу рекламних носіїв з інформацією у сфері грального бізнесу, затверджено перелік адрес, за якими розміщено засоби зовнішньої реклами, що підлягають демонтажу. А саме:

- вул. Велика Бердичівська, 67;
- пр. Миру, 8;
- пр. Миру, 14;
- м-н Короленка, 5;
- вул. Івана Сльоти, 49;
- вул. Івана Сльоти, 50;
- вул. Велика Бердичівська, 32;
- вул. Велика Бердичівська, 39;
- вул. Велика Бердичівська, 3;
- вул. Велика Бердичівська, 27;
- вул. Велика Бердичівська, 41;
- вул. Театральна, 8;
- вул. Перемоги, 24;
- вул. Домбровського, 25;
- вул. Перемоги, 73;
- вул. Леха Качинського, 4;
- вул. Театральна, 3;
- вул. Київська, 89а;
- вул. Огієнка, 1-34;
- вул. Вітрука, 32;
- вул. Вітрука, 19;
- пр. Миру, 10;
- пр. Миру, 12;
- вул. Хлібна, 18;
- вул. Київська, 74;
- вул. Київська, 122;
- вул. Небесної сотні, 29;
- вул. Київська, 98;
- вул. Східна, 73;
- вул. Київська, 56;
- вул. Покровська, 131а;
- вул. Київська, 7/4;
- вул. Київська, 59.

КП «Інспекція з благоустрою» міської ради доручено 23 грудня 2019 року передати приписи власникам зазначених рекламних конструкцій щодо демонтажу конструкцій протягом 3-х робочів днів (від дня прийняття рішення). У разі невиконання припису, у місячний термін (від дня прийняття рішення) КП «Інспекція з благоустрою» самостійно здійснить демонтаж рекламних конструкцій.

Також виконавчий комітет звернувся до ГУНП в Житомирській області щодо забезпечення громадського порядку під час демонтажу спеціальних конструкцій зовнішньої реклами гральних закладів.

Нагадаємо, своїм розпорядженням від 20 грудня 2019 р. № 1325-р «Про протидію гральному бізнесу» Кабінет Міністрів України скасував наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 р. № 128/1037 в частині діяльності розповсюджувачів лотерей та визначення поняття “електронна система”. Національній поліції, Державній фіскальній службі доручено забезпечити вжиття заходів до припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких не віднесена до організації та проведення лотерей, не заборонених Законом України “Про заборону грального бізнесу в Україні”.

За інформацією Національної поліції України, 20 грудня діючі гральні заклади виявляли мобільні групи Управління стратегічних розслідувань і поліції області та патрульні у м. Житомирі на вулицях Великій Бердичівській, Хлібній, Покровській та Київській. За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Проводяться подальші слідчо-розшукові заходи.

У Житомирі демонтують рекламу гральних закладів
У Житомирі демонтують рекламу гральних закладів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: