На Житомирщині планують побудувати два індустріальні парки » Новини Житомира
 
 


На Житомирщині планують побудувати два індустріальні парки

Автор: news_maker від 24-12-2019, 16:08, переглядів: 1 197

На Житомирщині планують побудувати два індустріальні парки

23 грудня 2019 року в приміщенні Житомирської обласної раді відбулася презентація концепцій індустріальних парків в с. Іванівка та м. Малин. Організатором заходу виступила Агенція регіонального розвитку Житомирської області, спільно з міжнародною програмою «U-LEAD з Європою».

Захід відбувався для представників бізнесу, ОТГ, громадського сектору за участю депутатів Житомирської обласної ради та Житомирської обласної державної адміністрації.

Так, за словами експерта, радника програми «U-LEAD з Європою» планування та координації регіонального розвитку Василя Федюка, індустріальний парк – це має бути спеціальною підготовлена земельна ділянка, де інвестор має можливість за півроку поставити заводський модуль, завести обладнання і запустити виробництво.

Директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук відмітив, що для втілення пілотного проєкту в регіоні обрали дві ділянки – у Малині та с. Іванівка Житомирського району. Перед цим об’їздили понад 20 громад, оглянули більше 30 потенційних ділянок. Також поінформував, що в Брониківській ОТГ наприкінці минулого тижня підписали Меморандум з інвестором щодо виробництва на території їх індустріального парку. Наразі на Житомирщині лідирує індустріальний парк у м. Коростень, де вже створене виробництво меблів.

Василь Федюк пояснив, чому для пілотування обрали саме Житомирську область:

- політична воля та бажання влади змінити ситуацію в регіоні із залученням інвестицій;
- наявність інституції – Агенції регіонального розвитку, яка спроможна працювати та переймати на себе певні функції;
- підтримка від Центру місцевого самоврядування.

Крім того, Житомирщина надзвичайно цікава для інвесторів через близькість до столиці, зручний транспортний коридор, можливість розвивати власний аеропорт.

Експерт EVON Group Валерій Кирилко перезнтував концепції створення індустріальних парків у Малині та Іванівці. За його словами, ці ділянки ще не готові, аби інвестор на них зайшов вже завтра. Проте вони є дуже привабливими для розвитку бізнесу. І наразі ведеться посилена робота для покращення цих ділянок та створення там потрібних умов, які будуть цікавими для інвестування.

Після заходу голова ГО «Іванівська громада Житомирського району» Сергій Денисюк поділився враженнями: «Людей в нашій громаді досить багато, до 5 тис. ос., і в майбутньому цілком ймовірно вони можуть працювати на заводі, який там буде».На Житомирщині планують побудувати два індустріальні парки
На Житомирщині планують побудувати два індустріальні парки
На Житомирщині планують побудувати два індустріальні парки

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: