Через збій програми частина житомирян отримала некоректні платіжки за тепло » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Через збій програми частина житомирян отримала некоректні платіжки за тепло

Автор: news_maker от 20-01-2020, 00:43, Переглядів: 830

Через збій програми частина житомирян отримала некоректні платіжки за тепло

У зв’язку із некоректною роботою білінгової програми та складною системою перерахунків, деякі споживачі отримали не правильні квитанції-повідомлення на оплату за послуги теплопостачання.

Про це повідомили у комунальному підприємстві «Житомиртеплокомуненерго».

«Кінцева сума вказана в повідомленні правильна, але інші графи, зокрема щодо перерахунку, не відповідають дійсності. КП «Житомиртеплокомуненерго» вже звернулось до ТОВ МІЦ, що здійснює розробку та обслуговування білінгової програми, з проханням виправити помилки і доставити до поштових скриньок споживачів квитанції з коректним відображенням.

Перелік будинків, в яких буди відображені некоректні цифри в квитанціях:

Мистецькі ворота, 4,

Космонавтів, 20, 26, 42,

Гагаріна, 38,

Вацківський, 3 (32-67 кв),

Вокзальна, 8,

Київська, 96,

Крошенська, 45,

Хлібна, 43,

Пушкінська, 31,

Слобідська, 18,

Шевченка, 35а,

пров.1 Київський, 7,

Шкільний, 11», – зазначається у повідомленні.

У КП «Житомиртеплокомуненерго» пояснюють, проблеми з квитанціями виникли через те, що суми до оплати за грудень були виставлені з урахуванням перерахунків, які виконувалися згідно з новою Постановою Кабміну.

«Так на виконання Постанови Кабміну №1082 від 24.12.2019р. «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» і відповідно рішення міськвиконкому №1484 від 26.12.2019р. при нарахуваннях за послуги централізованого опалення за грудень 2019 року проводився перерахунок плати в зв’язку із зміною ціни природного газу . Перерахунок відображено в квитанціях-повідомленнях за грудень 2019р. з графі «перерахунок»», – додають на підприємстві.

Там також зазначають, що програмне забезпечення для розрахунку і відображення перерахунку в квитанції-повідомленні виконувалося в досить стислий термін, потрібно було врахувати велику кількість варіантів нарахувань (нарахування по пільгам, в будинках з лічильниками, з МЗК, без МЗК, з різними складовими МЗК, будинки, в яких не працюють лічильники або показники неможливо зняти, будинки без лічильників і т. і).

«Саме через це в ряді будинків, а саме в тих, де не були зняті показники теплових лічильників за різними причинами (в основному в зв’язку з поломкою лічильника) нарахування виставлялися по нормі споживання (згідно Постанови Кабміну № 630 від 21.07.2005р. пп.40-48). Зазначаємо, що в будинках з тепловими лічильниками нарахування відбуваються за період ( наприклад 25.11.19 – 25.12.19рр), при цьому частка з 25 по 30.11 19 – перерахунок за попередній місяць, частка 1-25.12.19 – нарахування за поточний місяць. Перерахунок згідно Постанови № 1082 стосувався тільки частки грудня», – повідомляють у КП «Житомиртеплокомуненерго».

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: