У приміщенні міської ради 17 січня відбулося незвичайне благодійне дійство. Аби привернути увагу долюдей поважного віку, особливо тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, вперше у Житомирі пройшов танцювальний бал, присвячений підопічним Житомирського геріатричного пансіонату.
«Історична будівля Житомирської міської ради нинішнього року відзначає своє 120-річчя, з нею пов’язані давні традиції благодійності. Саме завдяки видатним благодійникам, серед яких є ім’я батька Лесі Українки Петра Косача, зведення унікальної споруди міської ради стало можливим», - відзначають організатори благодійного заходу.
Даючи новий імпульс розвитку давнім традиціям благодійності у Житомирі, ініціатори балу (ГО «Дивосвіт», студенти «Університету людей поважного віку», танцювальний колектив «Ретро», що діють при Центральній міській бібліотеці імені Василя Земляка) організували збір коштів для мешканців Житомирського геріатричного центру.
Найкращі хореографічні колективи міста своїми виступами передали красу та витонченість бальних композицій.
Участь у благодійному танцювальному заході взяли клуб історичного танцю «КонтрДанс», танцювальна майстерня «Classic Ukrainian Dance», танцювальний клуб «Ретро» Університету людей поважного віку при Центральній міській бібліотеці ім. В. Земляка, Народний художній колектив «Ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» ЦТДіМ, Клуб танцювального спорту «Dance Life» та Театрально-хореографічна студія «Світлячок».
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...