Карантин у житомирських школах продовжили » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Карантин у житомирських школах продовжили

Автор: news_maker от 6-02-2020, 02:30, Переглядів: 618

Карантин у житомирських школах продовжили

Призупинення освітнього процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах триватиме до кінця тижня. Таке рішення прийнято 5 лютого під час засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Продовжити призупинення освітнього процесу до 8 лютого включно вирішено «у зв’язку з відсутністю стійкої тенденції щодо зниження захворюваності населення територіальної громади на ГРВІ та грип з урахуванням інформації та обговорення про стан захворюваності населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на ГРВ та грип станом на 5 лютого 2020 року».

Так, зі слів заступниці міського голови Марії Місюрової, проводиться моніторинг госпіталізації хворих на грип та ГРВІ, і рівень інтенсивності епідемічного процесу – високий.

«Що стосується дитячої лікарні, 3 лютого госпіталізовано 180 дітей, 4 лютого – 140 дітей, 5 лютого – 127, - йшлося під час засідання.

Члени комісії наголошують: у зв’язку з епідемічним підйомом захворюваності обмежено проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів серед населення Житомирської міської об'єднаної територіальної громади.

Наступне засідання комісії відбудеться в п’ятницю, 7 лютого.

Нагадаємо, що освітній процес у навчальних закладах Житомирської міської ОТГ було призупинено 27 січня з метою запобігання поширення ГРВІ.Карантин у житомирських школах продовжили
Карантин у житомирських школах продовжили
Карантин у житомирських школах продовжили
Карантин у житомирських школах продовжили

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: