На виконкомі внесли чергові зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті » Новини Житомира
 
 


На виконкомі внесли чергові зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті

Автор: news_maker від 6-02-2020, 02:37, переглядів: 1 262

На виконкомі внесли чергові зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті

5 лютого виконавчий комітет міської ради вніс зміни до рішення №1317 від 05.12.2019 «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування».

Зміни прийнято в частині вартості проїзду у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян. Пункт 2.1 додатку 1 до зазначеного рішення доповнено: «пенсіонери за вислугу років (при досягненні пенсійного віку). Так, для пенсіонерів за вислугу років (при досягненні пенсійного віку), як і для пенсіонерів за віком, вартість проїзду становитиме 3 грн при оплаті готівкою чи карткою житомирянинав електротранспорті без обмежень у часі, а також в автобусних маршрутах - з 10:00 до 16:00 год.

Також, відповідно до прийнятих сьогодні змін, безоплатно їздитимуть і «пільгові категорії громадян згідно п.п. 15-22п. 1.1. та додатку 2 до рішення міської ради від 12.04.2018 №992 (зі змінами та доповненнями)». Мова йде про 7 категорій ветеранів: військової служби, органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, податкової поліції, державної пожежної охорони, ветеранів Державно-кримінальної виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Безоплатний проїзд в міському пасажирському транспорті гарантуються зазначеним категорія осіб п.11 ст 6 ЗУ «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист».

Відповідно до змін впровадження пільгової оплати проїзду для пенсіонерів на електротранспорті перенесено з 1 березня на 1 червня 2020 року.На виконкомі внесли чергові зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: