Пультова охорона - безпека вищого рівня! » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Пультова охорона - безпека вищого рівня!

Автор: news_maker от 16-03-2020, 13:26, Переглядів: 331

Пультова охорона - безпека вищого рівня!

Належна пожежна безпека - вимога, обов'язкове до виконання на будь-якому об'єкті! Норми проектування, монтажу, експлуатації систем пожежної охорони регламентуються галузевими ГОСТами для кожної сфери окремо.

Належна пожежна безпека - вимога, обов'язкове до виконання на будь-якому об'єкті! Норми проектування, монтажу, експлуатації систем пожежної охорони регламентуються галузевими ГОСТами для кожної сфери окремо.

Пожежна безпека - це узагальнене поняття, що об'єднує комплексні системи з виявлення вогнищ загоряння або задимлення, оповіщення людей про загрозу пожежі і автоматичне пожежогасіння та протидимна захист. Для кожної з цих задач використовуються різні пристрої, управління якими здійснюється автоматично або вручну. Метою ж всього комплексу заходів по пожежній охороні стає своєчасне оповіщення про небезпеку, створення умов для евакуації людей і зниження ризику поширення вогню і диму.

Оснащення об'єкту системами пожежної безпеки

Монтаж систем пожежної захисту здійснюється відповідно до проекту, розробленого на підставі нормативних документів і галузевих стандартів. При цьому розробкою такого проекту і монтажем устаткування повинні займатися спеціалізовані компанії, які мають ліцензію на даний вид діяльності. Наприклад, https://bezpeka-ltd.com/, здатна запропонувати передові, по-справжньому ефективні рішення.

Зазвичай на об'єктах встановлюються кілька елементів пожежної охорони:

1. Протипожежна сигналізація. Датчики спрацьовують при виникненні вогнища загоряння або виявленні диму і передають сигнал на пульт охорони.
2. Система гасіння вогню. Автоматичні засоби гасіння пожежі, обладнані системою визначення вогнища загоряння (датчики). Локалізація джерела дозволить знизити ризик ураження людей і нанесення шкоди майну. Дані пристрої розрізняються по виду речовини, що попереджає поширення вогню: вода, порошок, піна.
3. Оповіщення та керування евакуацією. Це може бути звукове сповіщення про небезпечну ситуацію (сирена) або відтворення заздалегідь озвученого тексту з інформацією про шляхи евакуації з окремих приміщень. Дана система повинна мати альтернативне джерело живлення на випадок відключення електроенергії.
4. Протидимний захист. Правильно змонтована приточно-витяжна вентиляція дозволяє забезпечити відтік отруйних газів і продуктів горіння.

Правило тут тільки одне - грамотне проектування систем протипожежного захисту. Це значно знижує ризик загибелі людей і отримання травм під час пожежі, дозволяє зберегти майно, запобігти поширенню полум'я на сусідні об'єкти.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: