На Житомирщині перевіряли підготовку медичних установ до госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою » Новини Житомира
 
 


На Житомирщині перевіряли підготовку медичних установ до госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою

Автор: news_maker від 31-03-2020, 12:49, переглядів: 1 049

На Житомирщині перевіряли підготовку медичних установ до госпіталізації пацієнтів з коронавірусною хворобою

Перший заступник голови ОДА, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції (COVID-19) Володимир Федоренко перевіряв готовність закладів охорони здоров’я першої хвилі для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.

За участю представників управління охорони здоров’я ОДА, Національної поліції, ДСНС, керівників місцевих держадміністрацій та органів місцевого самоврядування здійснили перевірку трьох медичних установ області:

- Бердичівської міської лікарні;
- Житомирської районної лікарні;
- Житомирської обласної дитячої лікарні.

За словами Володимира Федоренка, обговорили питання готовності матеріально-технічної бази лікарень, забезпечення медичного персоналу засобами індивідуального захисту, наявність медикаментів та медичного обладнання.

«Змоделювали різні ситуації розвитку подій. Надали методичні рекомендації. Загалом проблем щодо підготовки лікарень немає», – зазначає перший заступник голови ОДА.

Під час перевірки медичних закладів оглянули реальні можливості лікарень та визначили чіткий алгоритм дій в умовах поодиноких та масових випадків захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, що на Житомирщині лабораторно перевірили 55 жителів області на COVID-19.

В області рятувальники спільно з правоохоронцями встановили намети для облаштування тимчасових пунктів прийому та сортування хворих на території 12-ти закладів охорони здоров’я першої хвилі, що розташовані в районах області та м. Житомир.

Крім того, у Житомирській області в закладах охорони здоров’я регіону організовано харчування осіб, які залучені до надання медичної допомоги у зв’язку із протидією коронавірусній хворобі (COVID-19). Також визначені кімнати відпочинку для працівників поліції.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: