Фахівці Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підтримують сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах.
Так, 1 квітня спеціалісти Центру відвідали близько 50 сімей цільових соціальних категорій і вручили їм пакети з продуктовими наборами першої необхідності.
«У цей нелегкий для усіх період карантину незахищені верстви мешканців міста потребують нашої підтримки. Житомирська міська рада продовжує підтримувати сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах», - зазначає Ольга Юрченко, директор Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...