З 6 квітня у Житомирській міській ОТГ працівники підприємств, установ та організацій, які продовжують працювати в умовах карантину, матимуть право користуватися міським громадським транспортом виключно за наявності спеціальної перепустки та засобів індивідуального захисту.
Такими посвідченнями керівники підприємств та організацій мають бути забезпечені впродовж двох днів. Для оформлення посвідчень своїм працівникам, їм необхідно здійснити реєстрацію на офіційному сайті Житомирської міської ради за посиланням https://forms.gle.
Відповідальність за достовірність посвідчень покладається на керівників підприємств, устанонов, організацій, що видали посвідчення.
Рішення «Про організацію перевезення пасажирів громадським транспортом на час обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19» прийнято сьогодні на позачерговому засідання виконавчого комітету.
«Ми не можемо наразі зупинити місто. Багато підприємств, які не відносяться до критичної інфраструктури, не потрапляють під перелік… Охоронцям маленької бази будівельних матеріалів, яка наразі не працює, теж необхідно доїхати на роботу, прибиральниці у маленькому магазині , підприємцю, який сьогодні має право працювати … Тому ми даємо форму вільного доступу перепустки, яку підприємець може скачати, заповнити та вказати свій код, заповнити назву підприємства та орієнтовну кількість перепусток, роздрукувати та видати співробітникам, які забезпечують роботу підприємства. Питання вже відпрацьоване з поліцією», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.
Нагадаємо, що у новій редакції постанови Кабміну від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» передбачено нові і обмеження.
Згідно з пунктом 9 документу, забороняється здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі:
Водночас заборона не поширюється на перевезення легковими автомобілями та пасажирські перевезення визначеного переліку працівників різних сфер і галузей, що забезпечують життєдіяльність міста. До цього переліку входять установи, які мають безперервний промисловий цикл та заклади, які забезпечують: охорону здоров’я; продовольче забезпечення; урядування та надання найважливіших державних послуг; енергозабезпечення; водозабезпечення; зв’язок та комунікації;фінансові та банківські послуги; функціонування інфраструктури транспортного забезпечення; сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури; установи, які мають безперервний промисловий цикл.
Також зазначено, що у салонах транспорту всі мають бути у засобах індивідуального захисту: респіраторах або масках. Решта пасажирів у тролейбуси та автобуси зайти не зможуть.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...