В ніч проти 7 квітня на кордоні буде введено додаткові обмеження » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В ніч проти 7 квітня на кордоні буде введено додаткові обмеження

Автор: news_maker от 7-04-2020, 01:40, Переглядів: 351

В ніч проти 7 квітня на кордоні буде введено додаткові обмеження

Інформуємо, що у відповідності до постанов та розпоряджень Уряду, щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на кордоні з Білоруссю, в межах ділянки відповідальності Житомирського прикордонного загону, з 00 год. 00 хв. 07 квітня окрім запроваджених правил вводяться додаткові обмеження:

- тимчасово закривається міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Вільча» розташований в Поліському районі Київської області;
- тимчасово припиняється пішохідне сполучення для всіх категорій громадян в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі» розташованому в Овруцькому районі Житомирської області.

Нагадуємо, що з 16 березня на Житомирщині тимчасово закрито міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Майдан-Копищанський», що знаходиться в Олевському районі.

Тобто в межах Київської та Житомирської областей діятиме лише пункт пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі», який є одним з 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

Відмітимо, що у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення немає.

Просимо громадян врахувати зазначену інформацію під час перетину кордону та з розумінням ставитись до проведених заходів!

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: