Пів сотні людей внаслідок лісових пожеж залишилися без даху над головою » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Пів сотні людей внаслідок лісових пожеж залишилися без даху над головою

Автор: news_maker от 20-04-2020, 15:52, Переглядів: 566

Пів сотні людей внаслідок лісових пожеж залишилися без даху над головою

Пів сотні жителів села Личмани Овруцького району внаслідок лісових пожеж залишилися без даху над головою. Люди переїхали до Гладковичів.

Із селянами спілкувалися кореспонденти Суспільного.

Село Личмани розташоване у лісі. Тут вогонь знищив цілі вулиці.

Жителька села Личмани Галина розповіла, що багато обійсть погоріло, але її вціліла. А оце були хати усіх моїх сусідів. Жінка сказала, що від пожежі селяни втікали з речами першої необхідності.

"Коли вогонь наступав, то було дуже страшно. Просто у житті не бачила ніколи, щоб так було, була така пожежа. Люди всі дружно згуртувалися і вирішили відступати. Забирали хто що міг, ішли із дітками, з тваринами. Ми пішли туди, на Гладковичі, а повернулися і побачили те, що зараз є" - сказала жителька села Галина.

Жителі села Гладковичі Володимир і Лідія: "Що було у нас, те і привезли. Що маємо, тим і хочемо поділитися із людьми. Паску привезли, крашанки, консервацію. І вино людям привезли, щоб у них теж було свято. Одяг також привезли. І свого взяли, і сусіди також давали, щоб допомогти".

"Поселили. Усі люди допомогли. Допомогли і з військової частини. І прикордонники, і жителі ближніх сіл. Люди, які приїхали, всіх поселили. Ковдри, матраци, їжу їм принесли місцеві люди, наварили їсти. Люди кілька ночей переночували, а вже зранку поїхали до свого села рятувати те, що залишилося" - повідомив заступник директора будинку культури с. Гладковичі Володимир Олексійович

"Надали першу медичну допомогу і все те, щоб людям було комфортно переночувати. Сьогодні ми вже відвантажили і перевезли до села Личмани речі, які дали волонтери – люди нашого насленого пункту і інших сіл району. Також допомогу передавали із інших областей - розповів Гладковицький сільський голова Микола Буховець.

"Вони просять нас допомогти нас із теплим одягом, взуттям, будівельними матеріалами. Вони вирішили відновлювати оселі, які постраждали. Питання щодо компенсації порушувалося на рівні району. Будемо розглядати, як ми можемо, за можливості, компенсувати ті втрати, які понесені нашими громадянами" - повідомив Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: