У громадському транспорті Житомира відновлять пільговий проїзд » Новини Житомира
 
 


У громадському транспорті Житомира відновлять пільговий проїзд

Автор: news_maker від 20-05-2020, 14:29, переглядів: 1 107

У громадському транспорті Житомира відновлять пільговий проїзд

Рішення щодо відновлення пільгового перевезення пасажирів у міському громадському транспорті прийнято сьогодні, 20 травня, на засіданні виконавчого комітету міської ради. Відтак, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2020 № 377 «Про тимчасове обмеження пільгового проїзду у міському громадському транспорті»" втратило чинність.

Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що пільгове перевезення відновлюється за певних умов: «Ми підготували відповідне рішення, але хочу зазначити, в цьому рішенні є часові обмеження для перевезень по пільгам. Для того, щоб не перевантажувати міський транспорт ми все ж залишаємо обмеження по спецперепусткам до 10:00 та після 16:00, аби люди могли доїхати на роботу та з роботи. В інший час громадським транспортом можуть користуватися й інші мешканці Житомирської міської ОТГ, і також ми повертаємо усі пільги без винятку».

Отже, при відновленні пільгового проїзду в міському громадському транспорті продовжують діяти часові обмеження: до 10:00 год та після 16:00 год у будні дні перевезення пасажирів здійснюється за наявності спеціальних перепусток. Пільгами на проїзд можна скористатися в інший час та у вихідні дні. Працюючі ж пасажири можуть скористатися пільговим проїздом до 10:00 та після 16:00 за наявності посвідчення.

Нагадаємо, що в Житомирі в умовах обмежувальних заходів, спрямованих на протидію поширення коронавірусної інфекції, було тимчасово обмежено пільговий проїзд в громадському транспорті, окрім військовослужбовців та працівників правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: