У дворі однієї з житомирських багатоповерхівок місцевий житель Борис Ящук облаштував фонтан, скульптури з каміння та музей іграшок просто неба. Експонати ніхто не руйнує і не краде. Вони лише псуються від негоди, а тому їх періодично поновлюють, повідомляє Суспільне.
Після дощів Борис Ящук поновлює експонати свого музею – замість пожовклих іграшок ставить нові. Зараз їх на полицях музею близько пів сотні. Одні подарували сусіди, інші – віддали онуки, коли подорослішали:
"Я прошу всіх батьків, які сюди приходять, всіх знайомих, щоб вони приносили мені ті іграшки, які їм не потрібні. І коли маю час, змінюю старі іграшки на нові. Мені й самому дуже приємно, що є така краса".
У центрі двору своєї багатоповерхівки Борис Ящук разом із сусідами облаштував фонтан.
"Вода тут дощова, міняється вона дуже рідко. За гіркою ми закопали 60-літрову бочку, в трубі для зливу води в цю бочку також є шланг, який подає воду у фонтан. Система працює завдяки невеликому насосу на 24 вольта".
Майстер каже, що ідея прикрасити свій двір прийшла до нього одного разу після відвідин церкви.
"З'явилося бажання допомагати людям, тож, я взявся робити цей дворик. Привіз з Карпат смереки, розфарбував каміння. Потроху почали все своїми руками робити".
Сусіди Бориса Ящука кажуть, що за спекотної погоди люблять відпочивати у дворі біля фонтану.
"Це найкрасивіший двір, який я бачила. Постійно тут гуляю і мені дуже подобається", – розповідає Юлія Рябець.
За словами Бориса Ящука, цього літа він разом із сусідами планує побудувати у своєму дворі ще і спортивний майданчик.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...