Житомирським рятувальникам вручили нагороди за гасіння пожеж у зоні відчуження » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирським рятувальникам вручили нагороди за гасіння пожеж у зоні відчуження

Автор: news_maker от 16-06-2020, 11:12, Переглядів: 899

Житомирським рятувальникам вручили нагороди за гасіння пожеж у зоні відчуження

В обласному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій 15 червня п'ятьох житомирських пожежників-рятувальників нагородили відзнаками за гасіння лісових та торф'яних пожеж на півночі Житомирщини та у Чорнобильській зоні відчуження, повідомляє Суспільне.

Начальник обласного управління Держслужби надзвичайних ситуацій Ігор Нікітчук розповів, що до нагородження подали 49 пожежників:

"П’ять осіб ми подали на нагороди від Президента України, 11 – від Кабміну, 13 – Міністру внутрішніх справ і ще 23 – на нагороди від голів різних служб. Враховуючи, що люди самовіддано та відважно гасили ці пожежі, ми звернулися до Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо грошової винагороди усього особливого складу, який брав участь у ліквідації лісових і торф’яних пожеж".

Загалом, відзнаки вже вручили 23 рятувальникам з 15 підрозділів Житомирської області.

Старший пожежний-рятувальник першої пожежної частини Житомира Сергій Самойленко отримав нагрудний знак ДСНС України "За відвагу в надзвичайній ситуації". За його словами, відзнака додає йому впевненості в тому, що його робота потрібна і приносить користь суспільству. Нагороду пожежний-рятувальник отримав за гасіння на півночі Житомирщини великих лісових та торф'яних пожеж навесні 2020 року.

"Наша звична щоденна праця у вигляді гасіння пожеж цьогоріч на торф’яниках затягнулася на 7 днів. Головна складність полягала в умовах – стояла спека і вітер постійно розкидав вугілля по торф’яниках. Те, що ми вже загасили вчора-позавчора, починало горіти заново. Гасили вогонь ми водяними мотопомпами. Ставили на водойми їх і безперервно подавали воду. Виїжджали о сьомій ранку, а закінчували роботу десь о 9 вечора. Відпочивали лише по кілька годин вночі" - каже Сергій Самойленко.

"Я сам був і в Народичах, і в Олевську, і в Овручі та Лугинах на цих пожежах, – каже Ігор Нікітчук. – Заходиш до лісу, а там підстилка вся суха. Нога провалюється до коліна. Вологи зовсім немає. До гасіння цих пожеж залучали весь особовий склад з усіх районів області. А це – 800 чоловік особового складу і працівників. Станом на сьогоднішні, 15 червня, на території Житомирської області виникло більше півтори тисячі пожеж в екосистемах. Із них більше 500 – у лісових масивах. Цей рік для нас виявився дуже складним. Тільки за квітень в лісових масивах Олевського, Народицького, Лугинського, Овруцького районів сталося 44 пожежі. Ніби небагато, але загальна площа цих пожеж склала близько 40 тисяч гектарів".Житомирським рятувальникам вручили нагороди за гасіння пожеж у зоні відчуження
Житомирським рятувальникам вручили нагороди за гасіння пожеж у зоні відчуження

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: