У Житомирі відкриють відновлений заклад дошкільної освіти » Новини Житомира
 
 


У Житомирі відкриють відновлений заклад дошкільної освіти

Автор: news_maker від 19-06-2020, 13:25, переглядів: 1 092

У Житомирі відкриють відновлений заклад дошкільної освіти

Рішення «Про створення Житомирського закладу дошкільної освіти № 1 Житомирської міської ради шляхом виділу з Житомирського дошкільного навчального закладу №32» прийняли, 18 червня, депутати під час 68-ї сесії міської ради.

Рішення прийнято з метою задоволення потреб мешканців Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Місцезнаходження закладу дошкільної освіти №1 визначено за адресою: вулиця Гетьмана Самойловича, 16.

Як пояснила перший заступник директора департаменту освіти міської ради Світлана Ковтуненко, будівля Житомирського дошкільного навчального закладу № 32 (ЖДНЗ №32) за адресою: м. Житомир, вулиця Євгена Коновальця, 10 (колишня вулиця Якубовського) не використовувалася за призначенням з 2000 року та перебувала у незадовільному стані. У зв’язку з дефіцитом місць у закладах дошкільної освіти міста Житомира у 2015 році було розпочато реконструкцію старої будівлі ЖДНЗ №32, що передбачало: добудову харчоблоку, спортивної зали, облаштування окремих приміщень для обладнання у закладі освіти кабінетів психолога, логопеда, обладнання групових приміщень для осіб з особливими освітніми потребами. У рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 р. № 871-р «Про затвердження плану дій на 2017-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку» було заплановано закінчення робіт з реконструкції і відновлення функціонування закладу дошкільної освіти за адресою: місто Житомир, вулиця Євгена Коновальця, 10 (колишня вулиця Якубовського). Заклад дошкільної освіти за адресою: м. Житомир, вулиця Євгена Коновальця, 10 розраховано на 110 місць. Внаслідок того, що реконструкція закладу дошкільної освіти завершується і планується його введення в експлуатацію у 2020 році, виникла необхідність у виділі його як окремого закладу дошкільної освіти.

Вдруге в місті Житомирі, за часів здобуття незалежності, відновлюється робота закладу дошкільної освіти.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року 330 дітей було зараховано у відновлений дошкільний навчальний заклад №58. Будівля ДНЗ №58 була збудована ще у 1985 році. До 1996 року тут працював садочок. Пізніше, у зв’язку з відсутністю фінансування садок закрили, приміщення почало пустувати. У 2014 році Житомирська міська рада прийняла на баланс це приміщення. Завдяки його реконструкції за кошти міського бюджету та Державного фонду регіонального розвитку житомиряни отримали сучасний заклад дошкільної освіти.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: