Цього року у рамках національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський, у Житомирській області будують реконструюють 6 спортивних об’єктів. Так, до цього переліку входить і реконструкція стадіону у м. Чуднові.
8 липня, у рамках робочої поїздки до Чуднівського району голова ОДА Віталій Бунечко особисто оглянув хід будівельних робіт на майбутньому стадіоні.
«Це ще один важливий об’єкт «Великого будівництва» на Житомирщині, – говорить Віталій Бунечко про стадіон у Чуднові. – Розвиток спортивної інфраструктури – важливий напрям роботи, адже для дітей повинні бути створені відповідні умови для занять спортом, розвитку та здорового зростання».
За інформацією департаменту регіонального розвитку ОДА, загальна кошторисна вартість стадіону складає 5 927,182 тис. грн. Будівництво розпочато у 2020 році. Підрядна організація ТОВ «МІТТЕЛ». Наразі будівельна готовність об’єкту становить 26%. Ведуться підготовчі роботи. Об’єкт планується ввести в експлуатацію до 15.10.2020.
Цього ж дня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із керівниками силових структур області провели робочу зустріч із громадами трьох районів – Чуднівського, Любарського та Малинського.
Мета робочої зустрічі – обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів або силових структур районного рівня, які потребують вирішення на рівні області чи держави.
Участь у зустрічі із громадськістю беруть начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник, прокурор Житомирської області Олег Василів, начальник управління Служби безпеки України в Житомирській області Сергій Лисак та народний депутат України Сергій Кузьміних.
«Зібралися з активною громадою Чуднова та запросили громадськість Любарського та Романівського районів, щоб особисто почути, що турбує людей», – зазначив голова ОДА Віталій Бунечко.
Начальник головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник наголосив, що такі зустрічі з громадою будуть продовжуватися і надалі проводитимуться в інших районах Житомирщини.
«Ми відкриті до суспільства, до громадян. Прагнемо почути всіх, тому зустрінемось із громадськістю й інших районів області», – сказав Юрій Олійник.
Зокрема, голова Чуднівської РДА Олександр Хомич звернув увагу на матеріально-технічне забезпечення дільничних офіцерів, у тому числі транспортом. Також висловив зацікавленість у вирішенні питання надання їм житла за рахунок громад, де вони працюватимуть. Сказав очільник райдержадміністрації і про випадки відродження функціонування підпільних гральних закладів.
- Наша позиція принципова: ми виявляємо та припиняємо їх діяльність. За останні дні маємо кілька закритих азартних клубів, - сказав начальник поліції області Юрій Олійник.
Представники Любарщини акцентували увагу на конфлікті довкола розподілу земельних ділянок учасникам АТО, що виник через відсутність порозуміння та дієвої взаємодії з Управлінням Держгеокадастру в області. Нарікання на роботу цього органу прозвучали й від інших учасників зустрічі.
- Призначено нового керівника цього підрозділу. Є кримінальні провадження щодо дій його попередників. Сподіваюсь, правова оцінка теж буде, - сказав Віталій Бунечко.
Окрім названого вище, очільник Романівської РДА Василь Флуд розповів про заморожене будівництво у селищі оздоровчого комплексу, на який уже витрачено близько 5 млн гривень з державного бюджету.
Представники кожного з районів звертали увагу на проблему незаконної вирубки лісів та безпеки на автошляхах.
У контексті цього в.о. міського голови Чуднова Сергій Костяков розповів про реалізацію у райцентрі проекту «Безпечне місто» та встановлення за кошти громади 10 камер відеоспостереження уже у липні 2020 року.
Начальник ГУНП області Юрій Олійник, відповідаючи на поставлені питання, наголосив на принциповій позиції та вимогливості до працівників:
- Ми відкриті до діалогу і готові працювати для безпеки громад та захисту законних інтересів людей. Однак слід розуміти, що безпека і порядок розпочинається з кожного члена громади, з кожного з нас: не порушуй Правила дорожнього руху і поряд з тобою простір уже буде безпечнішим.
Загалом учасники заходу зійшлися на думці про спільне та комплексне, із активним залученням громад, вирішення поставлених питань.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...