За період основної сесії ЗНО на Житомирщині було відсторонено чотири особи » Новини Житомира
 
 


За період основної сесії ЗНО на Житомирщині було відсторонено чотири особи

Автор: news_maker від 21-07-2020, 16:56, переглядів: 603

За період основної сесії ЗНО на Житомирщині було відсторонено чотири особи

Працівники Управління поліції охорони в Житомирській області забезпечували правопорядок та безпеку на всіх пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. За весь період основної сесії під час тестування було виявлено чотири порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів додаткової сесії суворо дотримуватись правил проведення ЗНО.

З 25 червня на Житомирщині, як і у всій країні, пройшла одна з найбільш масштабних сесій зовнішнього незалежного оцінювання знань. Професійну охорону та дотримання правил проведення на пунктах ЗНО, що працюють в області, забезпечували поліцейські Управління поліції охорони в Житомирській області.

Задля безпечного та неупередженого проведення тестувань поліцейські здійснювали сканування учнів ручними оглядовими детекторами для виявлення будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, що не передбачені процедурою тестування. Також вони забезпечували цілісність контейнерів з документацією та тестовими завданнями від початку і до кінця роботи пунктів ЗНО.

За весь період проведення основної сесії ЗНО в області, правоохоронцями було виявлено 4 порушення правил проведення тестування - використання мобільних телефонів.

Абітурієнтів, які порушили правила, працівники центру оцінювання якості освіти відсторонили від подальшого проходження тестових завдань.

Відтак поліція охорони закликає абітурієнтів додаткової сесії, що на пунктах тестування не можна користуватися засобами зчитування, передачі та відтворення інформації, до яких належать і мобільні телефони.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: