Житомирські ЖЕКи боротимуться із незаконними лініями Інтернет-зв’язку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Житомирські ЖЕКи боротимуться із незаконними лініями Інтернет-зв’язку

Автор: admin від 24-04-2013, 21:27, переглядів: 1 448

Житомирські ЖЕКи боротимуться із незаконними лініями Інтернет-зв’язку

Робоча зустріч начальників житомирських КВЖРЕПів із представниками Інтернет-провайдерів м. Житомира відбулася 24 квітня 2013 року, під керівництвом начальника управління житлового господарства Світлани Півоварової.

Основна мета наради – врегулювання договірних відносин КВЖРЕПів з провайдерами та визначення правового поля роботи суб’єктів господарювання.

Нині у Житомирі 60% ліній Інтернет-зв’язку проведено нелегально, частину із них – самостійно мешканцями як розподіл одного джерела зв’язку на кілька суб’єктів (сусідів). Про це говорять самі керівники провайдерів, які хочуть працювати легально та несуть відповідальність.

«Ми маємо разом навести порядок на лініях та серед провайдерів. Легальними провайдерами є оператори, які мають ліцензію на право надання телекомунікаційних послуг, послуг Інтернет-зв’язку саме в м. Житомирі або витяг з реєстрації Національної комісії з регулювання зв’язку та затверджену проектну документацію будівництва ліній», – говорить директор Житомирської філії ТОВ «Фрінет» Юрій Левченко.

Керівників КВЖРЕПів просили звернути увагу і на наявність договорів електрозабезпечення та розміщення основного обладнання, що має бути розташоване у спеціальних закритих ящиках.

Проблемними залишаються також мережі кабельного телебачення. Адже практично з жодним із них договори не укладено.

Однак, вже незабаром Державна інспекція зв’язку розпочне перевірку будинків на наявність незаконних ліній та обладнання.

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: