КП «Житомиртеплокомуненерго» отримало три нові автомобілі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

КП «Житомиртеплокомуненерго» отримало три нові автомобілі

Автор: news_maker от 30-07-2020, 12:42, Переглядів: 253

КП «Житомиртеплокомуненерго» отримало три нові автомобілі

Наприкінці минулого року КП «Житомиртеплокомуненерго» передали аварійно-технічну службу, яка буде обслуговувати всі ІТП, лічильники та, за замовленням балансоутримувача, внутрішньодомові мережі.

«Потенційно у нас на балансі буде близько 200 ІТП. Це великий об’єм роботи, особливо враховуючи, що в мережах є незаконні врізки, переключення, дисбаланс будинків. Для такої роботи у нас є спеціалісти, але не було на чому їздити. Саме тому ми замовили в ТОВ «Укравтомаз» 3 нові спеціальні автомобілі. Вони зроблені на базі білоруського шасі та доукомплектовані в Україні всім необхідним обладнанням, яке дозволить перевозити великі деталі, робити само навантаження», - зазначають у підприємстві.

КП «Житомиртеплокомуненер» придбало 2 нові аварійні машини та третю машину-асенізатор. Одна аварійна машина працюватиме в мікрорайоні Жуйко, друга – в централізованій аварійній службі цілодобово. Автомобілі вже у Житомирі та будуть передані на умовах лізингового користування від «Укргазбанку». Збірка спецтехніки частково відбувалася безпосередньо в Україні, що дало можливість значно заощадити кошти. Зокрема, вартість машини-асенізатора 87 тисяч доларів, з них близько половини – це українська складова.

Одна аварійно-технічна машина коштує 54 тис доларів, з яких близько 18 тис доларів українська складова.

КП «Житомиртеплокомуненерго» отримало три нові автомобілі
КП «Житомиртеплокомуненерго» отримало три нові автомобілі

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: