Відома житомирська триатлоністка Анна Абдулова та клуб "Make me TRI" запросили житомирян приєднатися до нового проєкту «Біжу Житомиром» та провели відкрите безкоштовне тренування з бігу на стадіоні Спартак Арена.
«Всі професіонали та початківці мають змогу потренуватись з клубом «MakemeTRI». Ми плануємо розказати більш детально про техніку бігу, як уникнути травм тощо. Ми хочемо сформувати бігову громаду міста, долучайтесь», - зауважила Анна Абдулова.
«Проєкт «Біжу Житомиром» також передбачає підготовку до «Космічного Напівмарафону». Біг є дуже корисним, але потрібно правильно все робити, аби уникнути травм. Сподіваємось, що дана ініціатива сформує бігову спільноту. Розминка, техніка – це ті основи, які маємо донести до поціновувачів бігу. Сподіваюсь, що з кожним тренуванням нас ставатиме більше і більше, а після завершення обмежувальних заходів ми всі братимемо участь у колективному забігу. Запрошуємо всіх житомирян доєднатись», - значила Ірина Ковальчук.
Графік занять:
- щосереди о 07.30 ранку на стадіоні Спартак-Арена; - щонеділі о 08.00 годині ранку на Михайлівській.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...