29 серпня, на Смолянському кладовищі пройшов мітинг-реквієм в пам’ять за загиблими захисниками України.
У заході прийняли участь голова ОДА Віталій Бунечко, заступник голови ОДА Віктор Градівський та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.
Також у вшануванні полеглих українських захисників взяли участь родини та друзі загиблих військовослужбовців, духовенство, військовослужбовці та громадськість.
“Згадаймо всіх тих, завдяки чиєму життю ми маємо мирне небо над головою. Подякуймо родинам загиблим українських солдатів”, — зазначив Віталій Бунечко.
Символом цього дня прийнято вважати сонях пам'яті.
Сонях пам'яті - це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це сиvвол життя України. З чорним, як українська земля, зернятком, що обов'язково проросте, бо українці і далі будуть відроджуватися, скільки б не намагалися їх знищити.
Довідково. День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року № 621/2019. Відповідно до Указу цей день відзначається щорічно 29 серпня.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...