28 серпня опівдні неподілік зупинки «ринку центрального» бердичівляни мимоволі стали свідками того, як комунальний автопідйомник підіймав до третього поверху двох чоловіків, один із яких, користуючись гучномовцем, викликав дівчинку. Як з’ясувалось, у такий спосіб дідусь і тато вирішили привернути увагу дитини, гукнути їй у вікно, що про неї не забули, що люблять її і хочуть бачити, повідомляє ТРК ВІК.
Дідусь і батько переконують: раніше дитина жила у їх домі, їй дозволяли спілкуватись із мамою, а після розлучення мови про те, де житиме дівчинка теж не було: дитина, кажуть, залишалась у звичному їй середовищі.
У мами дівчинки, звісно, своя версія. На жаль, особисто зустрітись із жінкою журналістам не вдалось – спілкувались телефоном. Ми запитали, із ким проживала її донька останні три роки?
Непростий сімейний конфлікт і його мають таки вирішити дорослі на користь дитини, кажуть заступник міського голови, голова комісії з питань захисту прав дітей Валентина Адаменко та в.о. начальника служби у справах дітей Алла Гайдамаченко.
Найбільше від сімейних конфліктів, як бачите, страждають діти. Чи зможуть дорослі, чи знайдуть в собі сили, заради дитини, яку усі вони, безперечно,люблять, навчитись знаходити спільну мову і приймати такі рішення, які б були тільки на користь дівчинці? Покаже час…
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...