Зранку 1 вересня у Житомирі на вулиці Грушевського неподалік гімназії №3, де триває ремонт дороги, працівнику ТТУ наїхав на ногу позашляховик. У цей момент чоловік розставляв конуси на заборону проїзду. Потерпілого забрала швидка медична допомога, правоохоронці з’ясовують усі обставини події, повідомляє СК1.
У ТТУ кажуть, дороги ремонтують, відповідно, працівники змушені виставляти спеціалізовані знаки. Інших варіантів проведення робіт немає, оскільки в нічний час техніка заважатиме людям.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...