Чотири школи Житомира відтепер мають сучасні велосипедні парковки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Чотири школи Житомира відтепер мають сучасні велосипедні парковки

Автор: news_maker от 4-09-2020, 11:17, Переглядів: 521

Чотири школи Житомира відтепер мають сучасні велосипедні парковки

3 вересня, в шкільному дворі Житомирського екологічного ліцею №24 відбулось офіційне відкриття велосипедних парковок, що були встановлені в рамках міжнародного проєкту «TUMI: шлях до школи».

«Велосипедні парковки є одним з компонентів міжнародного проєкту «TUMI: шлях до школи». В рамках проєкту також планується провести капітальний ремонт пішохідних переходів, перехресть та тротуарів біля чотирьох шкіл (Вересівська ЗОШ, Житомирський екологічний ліцей №24, ЗОШ №8 і ЗОШ №36) для того, щоб діти мали більш безпечну інфраструктуру для пересування. Крім того, в школах, що є учасниками проєкту, планується проведення дитячої велосипедної школи», – розповіла Світлана Ольшанська, заступниця міського голови.

Кожна зі шкіл, що є учасником проєкту «TUMI: шлях до школи», отримала велосипедні парковки на 20 паркомісць. Всі монтажні роботи були звершені ще до початку навчального року (до 01 вересня 2020 року). Це перші велопарковки критого типу, що встановлені в Житомирській міській ОТГ.

Самі ж місця для встановлення велосипедних парковок були визначені безпосередньо представниками шкільних комітетів з мобільності та адміністрацій відповідних навчальних закладів.

Встановлені велосипедні парковки знаходяться під наглядом відеокамер системи шкільного відеоспостереження.

Метою проєкту «TUMI: шлях до школи» є підвищення безпеки пересування пішоходів та стимулювання розвитку сталої мобільності в Житомирській міській ОТГ. Школи, які є учасниками проєкту, є одними з найбільш мобільних закладів громади: учні цих шкіл найбільше користуються велосипедами, і відтепер вони мають облаштовану інфраструктуру для тимчасового зберігання велосипедів.

«Я катаюсь на велосипеді десь із трьох-чотирьох років. Навчилась кататися сама. Просто сказала батькам, коли можна зняти додаткові маленькі колеса збоку у двоколісному велосипеді. Почала їздити на двоколісному за 10 хвилин. На ньому можна їздити і не забруднювати повітря, а ще він зручний. Катаюсь десь через день, але мені дуже подобається», – розповіла 6-річна Мирослава, першокласниця Житомирського екологічного ліцею №24.

Проєкт «TUMI: шлях до школи» впроваджується комунальною установою «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках міжнародної Ініціативи трансформації міської мобільності (TUMI).

Наступним етапом реалізації інфраструктурного компоненту проєкту «TUMI: шлях до школи» буде проведення капітального ремонту пішохідних переходів та тротуарів біля Вересівської ЗОШ, Житомирського екологічного ліцею №24, ЗОШ №8 і ЗОШ №36, що були визначені шкільними комітетами мобільності (відповідних навчальних закладів) як найбільш небезпечні та не зручні для пішоходів та користувачів немоторних транспортних засобів. Всі заплановані будівельні роботи планується завершити у 2020 році.Чотири школи Житомира відтепер мають сучасні велосипедні парковки

Чотири школи Житомира відтепер мають сучасні велосипедні парковки

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: