Заходи щорічного артфестивалю «День житомирян» відбудуться на вул. Михайлівській. Відповідне рішення прийнято 4 вересня членами виконавчого комітету.
«Рішенням виконавчого комітету міської ради від 31 серпня 2020 року було затверджено започаткування та щорічне проведення культурного артфестивалю «День житомирян», який в цьому році припадає на 5 вересня.
Однак, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції та враховуючи необхідність введення засобів безпеки, програму фестивалю змінено задля можливості дотримання необхідних санітарно-епідемічних заходів безпеки мешканців міста», - зазначила Ілона Колодій, начальниця управління культури міської ради.
Розміщені тематичні фотозони, миттєве фото на згадку «Я - житомирянин!», «Я – житомирянка!»
Kids – зона (літній майданчик кінотеатру ім. І. Франка).
Чеканка монет.
Тематичні фотозони.
17.30 – 20.15 год:
- Виступ академічного ансамблю «Сонечко».
- Нагородження до Дня підприємця України та Міжнародного дня благодійності
(онлайн-трансляція).
- Виступ естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся» комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради.
- Виступ вихованців спортивного клубу ВІРАЖ.
- Виступ вихованців вокальних студій міста.
- Виступ творчих колективів та окремих виконавців комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради.
20.00 год Представлення оновленої вулиці Михайлівська.
* #Я_Житомирянин - конкурс в соціальній мережі facebook на сторінці управління культури Житомирської міської ради, привітання зі святом, нагородження.
* #Я_Житомирянин, Я_Житомирянка, Я_маленькийЖитомирянин - конкурс фото за кількість лайків в соціальній мережі instagram, нагородження о 19.00 годині.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...