Сторіччя на своєму життєвому порозі відзначає 9 вересня учасник бойових дій, поважна людина з великим трудовим і життєвим досвідом - житомирян Іван Кругляк.
«Ви пройшли велику життєву школу, стійко подолали найтяжчі випробування голодомору, воєнного часу, самовіддано підіймали країну з руїн. Бажаємо вам здоров’я, добробуту, миру та добра. Сподіваємось на запрошення на ваш наступний ювілей», – звернувся до ювіляра міський голова. З теплими словами він вручив довгожителю квіти, вітальний лист та подарунок.
Довідково: Іван Кузьмич Кругляк народився 8 вересня 1920 року на Сумщині, у родині селян. У 16 років пішов навчатися, а згодом і працювати фрезерувальником на машинобудівному заводі в м. Сумах.
У жовтні 1940-го потрапив на фронт, був поранений. Під час війни молодий боєць отримав фах радіооператора та шифрувальника, відтак у січні 1943 року, після боїв за Північну Осетію, був відкликаний з фронту та направлений на службу до тодішнього Управління НКВС Ростовської області. З того часу Іванові Кругляку довелось служити у різних частинах колишнього СРСР.
Наприкінці 1948 року оперуповноважений спецвідділення був призначений до Управління внутрішніх справ Житомирської області. Сюди він привіз із Таджикистану і свою дружину. Тут залишилися працювати та жити. Загалом службі в правоохоронних органах Іван Кузьмич віддав понад 40 років.
Ветеран Іван Кругляк нагороджений низкою медалей та орденів, зокрема «За оборону Кавказу», «За бойові заслуги», орденом Вітчизняної війни II ступеня та іншими.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...