Для безхатька Віктора Журавського справжнє диво: тепер він має власне житло. Домівкою для безпритульного стала кімната в гуртожитку, яку отримав він за сприяння міського голови Сергія Сухомлина.
«Віктор знаходиться на обліку у нашому Центрі і ніколи не мав свого житла, виховувався в інтернаті, працював на різних роботах, інколи люди його просто використовували. Три тижні тому ми разом з Віктором зайшли до Сергія Івановича, і він, вислухавши історію Віктора, не відмовив, відразу вирішив проблему з житлом. Я дуже вдячний міському голові, що він нас вислухав і допоміг», - розповідає Анатолій Сахневич, директор Центру соціального обслуговування міської ради.
«Це людина, яка ніколи не мала шкідливих звичок, багато вміє та багато працює, - каже міський голова, - Сьогодні ми виділили йому кімнату в гуртожитку, а незабаром ще 7 квартир передамо нашим житомирянам із незахищених категорій».
Працівники Центру соціального обслуговування міської ради зробили ремонт в помешканні, що включено до фонду житла для тимчасового проживання.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...