Упродовж чотирьох днів на Житомирщині тривали змагання з багатоборства поліцейських кінологів з усіх куточків України. Його учасники продемонстрували підготовку у семи дисциплінах і вже сьогодні, 10 вересня, на урочистій церемонії нагородження оголосили переможців.
Упродовж кількох днів правоохоронці разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників. За результатами кожного з етапів чемпіонату визначено кращих.
- Ви усі є найкращими у своїх регіонах, оскільки саме вам довірили їх представляти. Вітаю кожного з вас, переможців та призерів! Бажаю успіхів, терпіння та працездатності. Тим, хто сьогодні не вийшов на п’єдестал, нагадую: поразка – це шлях до перемоги! Ви усі – уже найкращі, - сказав начальник Головного управління Нацполіції в області Юрій Олійник.
Відтак, переможцями у загальному заліку за результатами усіх етапів Відкритого чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів стали: І місце – Євген Сорокун (м. Київ) зі службовим собакою Бертою; ІІ місце – Михайло Тимофійшен (Вінницька область) зі службовим псом Деном; ІІІ місце – Сергій Кучер (Рівненська область) зі службовим собакою Нагайною.
Першість у номінації «Комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак» вибороли: І місце - Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим собакою Байрою; ІІ місце – Євген Косенко (Харківська область) зі службовим псом Кликом; ІІІ місце – Микола Андрусяк (Чернівецька область) – службовий пес Арс.
У номінації «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак» кращими були: І місце – Євген Сорокун (м. Київ) зі службовим собакою Бертою; ІІ місце – Михайло Тимофійшен (Вінницька область) зі службовим псом Денои; ІІІ місце – Михайло Барна (Полтавська область), службовий пес – Вольф.
Перемогу у «Подоланні смуги перешкод» здобули: І місце - Томас Зіньгіс (Одеська область) зі службовим собакою Байрою; ІІ місце – Євген Сорокун (м. Київ) зі службовим собакою Бертою; ІІІ місце - Сергій Кучер (Рівненська область) зі службовим собакою Нагайною.
Кращими у номінації «Затримання умовного порушника» визнано: І місце – Сергій Кучер (Рівненська область) зі службовим собакою Нагайною; ІІ місце – Андрій Грицина (Сумська область) зі службовим собакою Дарсі; ІІІ місце – Олександр Уваров зі службовим собакою Айкою.
Кубки, дипломи та цінні подарунки переможцям вручили керівник главку поліції Житомирщини Юрій Олійник, начальник відділу організації кінологічної діяльності НПУ Світлана Коломієць та очільник Житомирського навчального центру підготовки поліцейських Максим Каптенко.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...