19 вересня, у Всесвітній день прибирання, житомиряни у різних мікрорайонах міста збирали сміття у парках, скверах та на стихійних сміттєзвалищах, повідомляє Суспільне.
За словами організатора прибирання Вадима Трушковського, Житомир прийшли прибирати близько 200 людей:
"Сьогодні стартував великий проєкт – Всесвітній день прибирання. Різні міста та селища долучились до цього дня прибирання. Намагались максимально задіяти наше місто. Шодуарівський парк ми зробили центральною локацією. Є ще такі локації, як Замкова гора, район Корбутівки, вздовж річки Тетерів. Далі ще в нас є локація на Богунії, Крошні та Мар’янівці. В основі – невеликі стихійні смітники. Просто небайдужі люди долучаються. В нас посил був, щоб люди максимально зробили все чистішим".
Віталій Рудзінський разом із сином Матвієм прийшов прибирати у міському парку імені Юрія Гагаріна. За годину прибирання зібрав повний пакет сміття:
"Навіть не підозрював, що стільки сміття є. Нібито і прибирають відповідні служби, а спуститись трохи нижче – буквально сховище. Хто сюди може спуститись, щоб це все викинути? Я хочу прийти з дітьми і гуляти в чистому місті, відпочивати на зеленій траві, де немає паперу і пластикових пляшок. Важливо не стільки прибирати, скільки не смітити".
Житомирянин Віталій Первак каже, що приєднався до прибирання міста вперше – збирав сміття на Замковій горі:
"Мені небайдужа доля Житомира. Люблю ходити по чистому місту, гуляти чистими парками. Забруднено по десятибальній шкалі на 8 балів. В основному, це недопалки, пляшки з-під алкоголю, пачки від цигарок та серветки".
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...