19-20 вересня Житомир приймав чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед спортсменів ДЮСШ (клас Д-12).
До гідропарку з'їхались команди з усієї України аби позмагатися.
- клас Прем’єри (вікова категорія: 19-39 років), - клас Мастерс (вікова категорія: 40+), - 4 команди: м. Житомир (2 команди: клуб «Кайзер» та «Сальса»); - команди з м. Полтава «Драгонком» та м. Львів «Отаман».
Також 8 команд змагатись у Чемпіонаті України серед ДЮСШ. Зареєстровані команди з м. Житомир (ДЮСШ 1 «Кайзер м. Житомир), м. Вінниця «Віндрагон», м. Київ (3 команди: ДЮСШ Київ, DBC, Мала Флотилія), м. Львів (ДЮСШ Солонки), м. Хмельницький (ДЮСШ) та м. Полтава («Веслувальник»).
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...