25 вересня, начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик під час онлайн-брифінгу розповів щодо підготовки Житомирської області до другої хвилі COVID19.
“На сьогодні в Житомирській області спостерігається зростання кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Ми маємо 1060 ліжок у 14 базових закладах охорони здоров’я, де сьогодні лікується 317 пацієнтів із коронавірусною інфекцією. Ми готові перепрофілювати ще 400 ліжок для надання стаціонарної допомоги пацієнтам. 58,3% усіх ліжок забезпечені киснем. Ми маємо 180 апаратів ШВЛ, 156 моніторів пацієнтів. Додатково відбуваються поставки кисневих концентраторів, а також підведення кисню до кожного ліжка для того, щоб кожен, хто захворіє та буде потребувати кисневої терапії, міг її отримати”, — повідомив Микола Суслик.
Також начальник управління охорони здоров’я ОДА закликав жителів області дотримуватися протиепідемічних заходів: носити у громадських місцях захисні маски, ретельно мити та дезинфікувати руки, а також дотримуватися соціальної дистанції, адже це запорука успіху подолання епідемії коронавірусної хвороби.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...