Опалювальний сезон у Житомирі планують розпочати 15 жовтня » Новини Житомира
 
 


Опалювальний сезон у Житомирі планують розпочати 15 жовтня

Автор: news_maker від 2-10-2020, 12:09, переглядів: 873

Опалювальний сезон у Житомирі планують розпочати 15 жовтня

Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться 15 жовтня. Про це йдеться в проєкті рішення виконавчого комітету «Про початок опалювального сезону 2020–2021 років на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади».

«Розпочати з 15 жовтня 2020 року опалювальний сезон 2020-2021 років з дотриманням вимог Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830, коли упродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8 С, з першочерговим підключенням освіти, дошкільних, шкільних закладів, інших об’єктів соціальної та комунальної сфери», - йдеться в проєкті рішення, оприлюдненому на сайті міської ради.

З 12 жовтня 2020 року буде забезпечено технологічний пуск котелень на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. У другу чергу буде забезпечено підключення до централізованог теплопостачання усіх житлових будинків, незалежно від форм власності та відомчої належності за умов раціонального використання енергоносіїв.

Інформація щодо стану готовності об’єктів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років буде заслухана на найближчому засіданні виконавчого комітету міської ради. У відповідному проєкті рішення йдеться про те, що «управлінням, департаментам міської ради, комунальним і житлово-експлуатаційним підприємствам, управителям багатоквартирних будинків, ОСББ, ЖБК, спеціалізованим підприємствам, організаціям та установам різних форм власності вдалося забезпечити виконання організаційних та технічних заходів щодо належної та своєчасної підготовки усіх комунальних об’єктів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади до зими».

У підготовці теплових мереж (об’єктів теплового господарства) комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради до початку опалювального сезону були фінансові проблеми та заблоковані рахунки через заборгованість за природний газ перед НАК «Нафтогаз України». Для виправлення ситуації теплопостачальному підприємству надавалась фінансова допомога з міського бюджету.

На сьогодні першочергові невідкладні роботи з підготовки об’єктів міського водопровідно-каналізаційного, теплового і газового господарства, благоустрою, енергозабезпечення, а також ремонтів в будівлях, приміщеннях та на інженерних мережах і комунікаціях навчально-виховних закладів та лікувальних установ виконані.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: