Відтепер спортивне життя ЗОШ №20 буде більш різноманітним та насиченим. 1 жовтня на території навчального закладу відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для мініфутболу. Вартість зазначеного проєкту - 1 млн 494 тис. грн, а кошти на капітальний ремонт футбольного майданчика були виділені з бюджету громади. Суттєву допомогу в його оновленні надав депутат міської ради Олександр Ракович.
«Хочемо, щоб кожна школа мала такий майданчик. За останні п’ять років ми зробили великий крок у розвитку інфраструктури освітніх закладів задля залучень наших дітей до масових занять спорту. Такі майданчики є у ЗОШ №8, 17 та інших. Плануємо і надалі будувати такі важливі об’єкти», - каже заступниця міського голови Марія Місюрова.
Дирекція закладу подякувала всім причетним до гарної події, а діти з радістю віддячили гостям за нові можливості для занять спортом та підтримки здорового способу життя.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...