З 2 листопада відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомир опинився в «червоній» зоні.
Відповідно управлінням транспорту і зв’язку посилило перевірку роботи громадського транспорту міста.
Сьогодні представники управління провели роз’яснювальну робота серед водіїв та пасажирів щодо обов’язкового використання масок під час користування громадським транспортом.
Також перевізникам надано рекомендації про посилення дезінфекційних заходів.
Нагадаємо, що з 2 листопада пільговий проїзд у міському громадському транспорті доступний з 10:00 до 16:00 години.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...