В Чорнобильській зоні затримано поціновувачів радіоактивних грибів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Чорнобильській зоні затримано поціновувачів радіоактивних грибів

Автор: news_maker от 4-11-2020, 12:54, Переглядів: 444

В Чорнобильській зоні затримано поціновувачів  радіоактивних грибів

3 листопада надвечір прикордонники відділу «Млачівка» Житомирського загону зі співробітниками Нацполіції двічі затримували чоловіків, які збирали гриби у зоні ЧАЕС.

Обоє грибників, жителі сусідніх сіл, незаконно проникли у зону відчуження. На момент зустрічі з правоохоронцями чоловіки назбирали загалом близько 40 кілограмів грибів. Зі слів порушників, збирали для власного вжитку.

Співробітники поліції оформили на грибників адміністративні протоколи за порушення режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнала радіоактивного забруднення (Стаття 46-1 КУпАП).

Гриби, зібрані на радіоактивно забрудненій території, вилучили. Поряд з цим прикордонники направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення в діях чоловіків ознак кримінального правопорушення. Зокрема, ст. 267-1 Кримінального Кодексу України передбачає відповідальність за переміщення будь-яким способом за межі зони відчуження чи зони безумовного (обов'язкового) відселення без надання передбаченого законом дозволу або проведення дозиметричного контролю продуктів харчування рослинного і тваринного походження, промислової або іншої продукції, тварин, риби, рослин або будь-яких інших об'єктів.

В Чорнобильській зоні затримано поціновувачів  радіоактивних грибів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: