У Житомирі відзначили кращих тренерів міста » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі відзначили кращих тренерів міста

Автор: news_maker от 9-11-2020, 23:06, Переглядів: 598

У Житомирі відзначили кращих тренерів міста

Урочисте нагородження відбулося 5 листопада, у дворі міської ради. Серед номінантів на премію – тренери з олімпійських і неолімпійських видів спорту, які продовжують славні спортивні традиції.

«Завдяки вашим зусиллям і праці, у нас виростають справжні чемпіони. Наснаги вам та успіхів у подальшій тренерській діяльності!", - зазначила заступниця міського голови Марія Місюрова.

Найкращими тренерами міста 2020 року стали 40 тренерів, зокрема 20 тренерів з олімпійських видів спорту, 19 тренерів неолімпійських видів спорту та 1 тренер серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійських видів спорту:

- Бігун Наталія Леонтіївна – тренер бронзових призерів Командного чемпіонату України з триатлону Павлюк Вікторії, Онищук Марини і Садигова Руслана.
- Вигівський Олександр Пилипович – тренер Борчукової Катерини золотої призерки відкритого чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юніорів.
- Генчіков Віктор Олександрович – тренер бронзових призерів чемпіонату України з триатлону (кросовий дуатлон) Шевчук Дар’ї і Прищепчука Георгія.
- Демб Віктор Георгійович – тренер срібного призера чемпіонату України з плавання серед юніорів Лісовця Володимира.
- Денисов Микола Іванович – тренер переможця кубку України з легкої атлетики у приміщенні Черняєва Іллі.
- Дорошук Іван Іванович – тренер срібного призера кубку України з олімпійських номерів програми, чемпіонату України з велосипедного спорту Бордюга Миколи.
- Єдинач Сергій Миколайович – тренер Прокопенко Софії – срібної призерки командного чемпіонату України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР
- Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна – тренер срібного призера чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат Бондаренка Дениса.
- Кирилович Наталія Миколаївна – тренер чемпіона України з триатлону (кросового дуатлону) Кириловича Дениса.
- Котвицький Леонід Болеславович – тренер чемпіона України з триатлону в естафетах-мікст серед юнаків Яненка Олександра і срібного призера зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.
- Кравченко Вадим Семенович – тренер команди «Житичі» - бронзових призерів чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Другої ліги.
- Кудряшов Ігор Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів м.Алма-Ата (Казахстан) Валєєва Тимура.
- Ледньова Алла Євгеніївна – тренер срібного призера на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮСШОР - Степанчука Томаша і срібної призерки Костриці Софії у командному чемпіонаті України з легкої атлетики.
- Мазур Олексій Сергійович – тренер команди дівчат - бронзових призерів на чемпіонаті України з баскетболу серед команд юнаків і дівчат – Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги сезону 2019/2020.
- Малівський Анатолій Анатолійович – тренер срібного призера на командному чемпіонатові України з легкої атлетики у приміщенні Білоруса Олексія.
- Носкова Леся Юріївна – тренер срібного призера на зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону) Бондарчука Іллі.
- Соколовська Аліна Анатоліївна – тренер срібної призерки чемпіонату України з дзюдо серед юніорів до 21 р. Слободенюк Аліни.
- Тищенко Віталій Анатолійович – тренер срібного призера на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства Нестерчука Савелія.
- Ченчева Наталія Борисівна – тренер бронзової призерки на командному чемпіонаті України з триатлону (кросовий дуатлон) Пилипчук Маргарити.
- Чернов Андрій Іванович – тренер бронзових призерів на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів Мицика Олександра і Нечипоренка Максима.

Серед неолімпійських видів спорту:

- Голуб Вадим Юрійович – тренер бронзової призерки етапу кубку світу серед чоловіків та жінок з боротьби самбо в місті Мінськ (Білорусь) Хомяк Катерини.
- Гопанчук Вячеслав Анатолійович – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Фролова Єгора.
- Долгіх Анастасія Андріївна – тренер чемпіонки України серед учнів зі спортивної аеробіки Мелешко Віолетти.
- Дротенко Олександр Леонідович – тренер срібного призера кубку світу з таеквон-до ІТФ в м. Мінськ (Білорусь) Гринька Давида.
- Жуковська Маргарита Олексіївна – тренер срібних призерів на чемпіонаті України серед учнів зі спортивної аеробіки Шищук Валерії, Бондарук Вікторії, Співак Марії, Юсупової Поліни, Томашевської Альбіни, Гириної Марини.
- Ісакова Тетяна Леонідівна – тренер переможців чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед учнів.
- Іщук Андрій Олександрович – тренер чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА (серед дорослих) Светківської Анастасії.
- Кумечко Олена Миколаївна – тренер бронзової призерки на чемпіонаті України з боротьби самбо Камерон Емілії.
- Макресова Віра Миколаївна – тренер бронзового призера на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих, м. Анталія (Туреччина) Мельника Артема.
- Мохорт Лариса Валеріївна – тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Авраменко Аліни, Демчук Вікторії, Лех Аліни, Соколовської Анни.
- Мохорт Олександра Олексіївна - тренер чемпіонів України серед учнів зі спортивної аеробіки Шейко Ніколь, Денисенко Катерини, Деркач Софії, Терехової Юлії, Захарчук Дарини.
- Овсієнко Юрій Олександрович – тренер чемпіона України з козацького двобою Сахневича Данила і срібного призера на чемпіонаті світу з козацького двобою Суса Івана.
- Парфенюк Наталія Геннадіївна – тренер чемпіонки України з боротьби самбо Вілійчук Дар’ї.
- Пронтенко Василь Віталійович – тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.
- Пронтенко Костянтин Віталійович - тренер багаторазових чемпіонів та призерів чемпіонатів України, Європи та світу з гирьового спорту.
- Романчук Валентин Федорович – тренер чемпіона України з козацького двобою і срібного призера чемпіонату світу з козацького двобою Семашкевича Михайла.
- Томашевська Вікторія Анатоліївна – тренер чемпіонів України зі спортивної аеробіки серед учнів Кальніцької Анни, Д’яченко Аліси.
- Чернокоз Ольга Василівна – тренер срібної призерки чемпіонату України серед дівчат старшого віку з боротьби самбо Чернокоз Марії.
- Яцкова Анна Дмитрівна – тренер чемпіона України з карате Ульяніцького Михайла та чемпіона України з карате серед спортсменів УОРА Зелінського Данила.

Серед осіб з інвалідністю:

Жарко Микола Іванович – тренер срібного призера чемпіонату України з шашок серед юніорів та срібного призера з шахів всеукраїнської Спартакіади «Повір в себе» Грищука Владислава.

У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста
У Житомирі відзначили кращих тренерів міста

У Житомирі відзначили кращих тренерів міста

Категорія: Новини, Фото



загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: