Житомирські лікарні отримали кошти на кисень » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирські лікарні отримали кошти на кисень

Автор: news_maker от 15-11-2020, 18:45, Переглядів: 483

Житомирські лікарні отримали кошти на кисень

Міські лікарні, що внесені до переліку закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, отримали кошти для забезпечення подачею кисню ліжкового фонду. 13 листопада, членами виконавчого комітету прийнято рішення щодо розподілу відповідної субвенції у сумі 190 тис. грн.

Зауважимо, що 23 жовтня виконавчим комітетом було прийнято рішення про розподіл державної субвенції на загальну суму 3 млн 825 тис. грн. Ці кошти також були спрямовані на видатки, пов’язані з лікуванням коронавірусної хвороби, - на придбання кисню та на обладнання для укомплектування ліжкового фонду.

Порядок та умови надання цієї субвенції затверджені постановою уряду № 923. Розподіл цієї субвенції визначений у додатку до постанови № 923.

Заступниця міського голови Марія Місюрова зазначає, що ліжковий фонд у лікарнях, де надають допомогу хворим на COVID-19, збільшився: 305 ліжок - у Лікарні №2, 225 – у Лікарні №1. Кисневими точками має бути обладнано 80% ліжкового фонду. Коштів не вистачає, адже обладнання дороговартісне, і тому до облдержадміністрації було направлено листи для врахування додаткових потреб.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: