У Житомирі через карантин безхатьків не приймають до закладу соціального захисту » Новини Житомира
 
 


У Житомирі через карантин безхатьків не приймають до закладу соціального захисту

Автор: news_maker від 26-11-2020, 19:29, переглядів: 1 114

У Житомирі через карантин безхатьків не приймають до закладу соціального захисту

У Житомирі через карантин безхатьків не приймають до комплексного закладу соціального захисту для осіб, які потрапили в складні життєві обставини – в установи немає грошей, щоб профінансувати тестування на коронавірус.

Про це Суспільному розповів керівник закладу Владислав Паламарчук. За його словами, у закладі соціального захисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини, перебуває 54 людини, а для людей, які мають ознаки гострої респіраторної інфекції, у приміщенні облаштували окрему кімнату:

"У такий непростий наш час, сама ситуація змусила нас відокремити кімнату для наших клієнтів, в яких є температура. У цій кімнаті в нас на сьогоднішній день знаходиться три людини. Якщо до нашого закладу в період до пандемії приходив безхатченко, то ми йому відчиняємо, обробляємо, він лишається в нас ночувати, а зранку йде до сімейного лікаря. І далі ми починаємо з ним працювати. На сьогоднішній час, на жаль, ми зробити цього не можемо. Ми не знаємо, хто до нас може звернутися. Вони не обстежені, і 54 людини ризикують бути зараженими, а 21 людина в нас – це люди з певними вадами. До нас клієнт приходить, навіть, якщо він і буде протестований, але всі вони не мають документів. Сімейні лікарі без документів декларації не заключають".

Виконуюча обов'язки директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Бондаренко розповіла, що сімейні лікарі роблять первинне обстеження людям, які не мають документів і хочуть потрапити до закладу соціального закладу:

"Якщо є така необхідність, то директор цієї установи звертається до нас офіційно, з відповідним проханням, щоб ми дослідили пацієнтів. Ми не відмовляємо, хоча, згідно з чинним законодавством, без декларації ми маємо обстежувати лише те населення, яке потребує невідкладної допомоги".

За словами директорки міського департаменту соціальної політики Вікторії Краснопір, у 2020 році на заклад соціального захисту для осіб, які потрапили в складні життєві обставини, виділили більше 600 тисяч гривень із міського бюджету:

"Звичайно, що це не може покрити всі витрати центру, ми фінансуємо людей, які забезпечують надання цих послуг. Однак заклад ще має потребу в харчуванні, сплаті комунальних послуг, придбанні білизни. Багато питань є, які заклад вирішує самостійно. Звичайно, що в проєкті бюджету на наступний рік і в міській комплексній програмі закладено гроші на підтримку цього закладу. Цей заклад має свої площі, свою кількість місць. І тому говорити про те, що ми розмістимо там всіх бажаючих, ми не можемо. Для цього нам потрібно відшуковувати додаткові резерви, додаткові гроші. Зокрема, потрібно додаткові діжка, матраси і таке інше. Дійсно, епідемія із захворюваністю на коронавірус ситуацію ускладнила. Людей там справді дуже багато, і всі вони скупчені. Зараз є випадки, коли безпритульні перебувають у лікарнях із діагнозом COVID. Відстежувати за станом їх здоров’я та як надаються їм медичні послуги, наразі складно".

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: