У Житомирі жителі протестують проти будівництва на місці колишнього стадіону у дворі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі жителі протестують проти будівництва на місці колишнього стадіону у дворі

Автор: news_maker от 21-12-2020, 22:11, Переглядів: 1428

У Житомирі жителі протестують проти будівництва на місці колишнього стадіону у дворі

21 грудня у Житомирі жителі багатоповерхівок на вулиці Героїв Десантників організували громадські слухання щодо будівництва житлових будинків на місці колишнього стадіону у дворі, повідомляє Суспільне.

150 жителів багатоповерхівок за адресою вулиця Героїв Десантників зібралися на громадські слухання з приводу будівництва житлового комплексу у дворі їх будинків. За словами керівниці місцевого ОСББ Людмили Празднікової, будівництво може спричинити руйнування деяких будинків, розташованих поруч і завдасть додаткових незручностей місцевим жителям:

"Зменшується ігровий комплекс для дітей, навантаження на комунікації відбудуться суттєві. Дуже небезпечно для будинку 35. В нас тут ґрунт – це пісок і ніхто не знає, що під скелею, на яку повинні забудовуватись будинки, чи не знаходиться там якесь водоймище. Коли пісок діставали буровою установкою, супроводжувалось водою. Тобто, десь є струмки. Погодження з міською радою на сьогоднішній день немає і через це ми не бачили, до яких мереж фірма забудовника приєднуватись, як буде проводитись заїзд техніки. В нас навантаження на дорогу і так велике".

Михайло Колодій проживає на вулиці Героїв Десантників, 35. Чоловік розповів, що через будівництво нової багатоповерхівки його будинок може зруйнуватися:

"Це місце – це колишнє болото, плавуни. Коли ще будували військові будівельники, вони його обійшли будинками кругом. Тут по проєкту мав бути дитячий садок. Будинок №35, 33, 29 – тріщини вже пішли по всіх будинках тут і в 27 будинку. Будинок вже нахилений. Будівельники перевіряли. Зараз аварійний стан і будинок може впасти в яр".

На перемовини до людей прийшов представник компанії-забудовника Борислав Розенблат, котрий розповів, що територія, на якій почали будівництво, належить ТОВ "Мостінвест". ПрАТ "Фаворит-опт" надає послуги з встановлення тимчасової огорожі на земельній ділянці, що належить ТОВ "Мостінвест" з 2005-го року.

Представник компанії-забудовника Борислав Розенблат каже, що за адресою: вулиця Героїв Десантників 25а та 27а планують збудувати дві дев’ятиповерхівки на 296 квартир:

"Тут була передбачена ще за радянських часів забудова пустиря. Якщо дійсно є тут плавун, він знаходиться на тому місці, де футбольне поле. Ми зробили геологічне дослідження – тут піщані ґрунти і перед самою скелею є невелике заводнення піщаних ґрунтів, яке викликає ці плавуни. Тому при будівництві будинку будуть зроблені набивні сваї, які будуть саджатись на скалу. І питань, що хтось когось буде видавлювати, немає".

Заступник житомирського міського голови Сергій Кондратюк говорить, що цю земельну ділянку продали у 2005 році з аукціону:

"На даний час це приватна земельна ділянка. Хотілося б побачити план візуалізації, як ці будинки будуть стояти, який буде під’їзд до цих територій, стоянка автомобілів, дитячий майданчик, спортивний майданчик . Це дійсно хвилює людей. Житомирська міська рада ще не видавала містобудівні умови і обмеження. А якщо немає містобудівних умов і обмежень, то немає проєкту і дозволу на початок будівельних робіт".

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: