Голова Житомирської ОДА та директор ДК «Укроборонпром» підписали меморандум про співпрацю » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Голова Житомирської ОДА та директор ДК «Укроборонпром» підписали меморандум про співпрацю

Автор: news_maker от 24-12-2020, 01:06, Переглядів: 563

Голова Житомирської ОДА та директор ДК «Укроборонпром» підписали меморандум про співпрацю

22 грудня, з робочою поїздкою Житомирщину відвідав генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Спільно з головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечком відвідали ДП «Житомирський бронетанковий завод», де ознайомилися з основними напрямами роботи підприємства, обсягами виконаних замовлень у 2020 році, а також розглянули перспективи роботи заводу у найближчі роки.

“Наша основна мета — розширити можливості та спроможності підприємства. За останній рік обсяг виконаних робіт збільшився майже на 20% у порівнянні з попередніми роками. Я впевнений, що ми можемо робити ще більше, тому корпоратизація та залучення інвестицій допоможе нам збільшити замовлення у державного концеру “Укроборонпром”, зокрема і на «Житомирському бронетанковому заводі», — наголосив під час візиту Юрій Гусєв.

Він повідомив, що в результаті реформи галузі буде створено шість спеціалізованих холдингів: бронетанкові, радарні системи, морські системи, високоточне озброєння, боєприпаси і спецхімія, авіаремонтні підприємства, під егідою керуючої компанії «Оборонні системи України».

Голова Житомирської ОДА зазначив, що розвиток оборонної промисловості є одним з ключових напрямків для наповнення бюджету України, та Житомирської області зокрема.

“Ми маємо розвивати «Житомирський бронетанковий завод», аби збільшувати обсяги замовлень у нього, тим самим створювати нові робочі місця для Новогуйвинської громади. Це одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств області, тому в інтересах як Уряду, так і місцевої влади закладена ідея тісної співпраці задля зміцнення обороноздатності та економіки України”, — сказав Віталій Бунечко.

Також у рамках робочої поїздки між Житомирською обласною державною адміністрацією та Державним концерном «Укроборонпром» підписано меморандум про розширення співпраці, що у подальші роки надасть змогу ефективно проводити реформування галузі в цілому.Голова Житомирської ОДА та директор ДК «Укроборонпром» підписали меморандум про співпрацю
Голова Житомирської ОДА та директор ДК «Укроборонпром» підписали меморандум про співпрацю

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: