В Андрушівці податківці вилучили партію тютюнових та алкогольних виробів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Андрушівці податківці вилучили партію тютюнових та алкогольних виробів

Автор: news_maker от 12-02-2021, 23:35, Переглядів: 495

В Андрушівці податківці вилучили партію тютюнових та алкогольних виробів

З метою проведення фактичної перевірки фізичної особи – підприємця працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Житомирській області здійснено виїзд у м. Андрушівка.

Після прибуття на місце перевірки, було виявлено, що фізична особа - підприємець за даною адресою діяльність не здійснює.

Крім того встановлено, що за цією адресою інша невідома особа здійснює діяльність, а саме: продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявних дозвільних документів та РРО, про що було повідомлено Головне управління ДФС у Житомирській області.

З метою забезпечення належної організації роботи щодо проведення контрольно-перевірочних заходів суб’єкта господарювання без державної реєстрації, який здійснював реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів без дозвільних документів, було залучено фахівців Головного управління ДФС у Житомирській області.

В результаті проведення заходів було вилучено партію тютюнових та алкогольних виробів.

Крім цього, працівниками відділу фактичних перевірок у м. Андрушівка було виявлено факти торгівлі тютюновими виробами невідомого походження. Працівниками відділу №1 Житомирського районного управління поліції ГУ НП в Житомирській області вилучено виявлені тютюнові вироби.

В Андрушівці податківці вилучили партію тютюнових та алкогольних виробів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: