З 15 лютого освітнім закладам рекомендовано перейти на дистанційне навчання » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

З 15 лютого освітнім закладам рекомендовано перейти на дистанційне навчання

Автор: news_maker от 12-02-2021, 23:59, Переглядів: 628

З 15 лютого освітнім закладам рекомендовано перейти на дистанційне навчання

Через негоду з 15 до 19 лютого у Житомирській міській ОТГ керівникам закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти рекомендують перейти на дистанційну форму навчання.

Таке рішення прийняли сьогодні, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Начальник управління з питань НС і ЦЗ населення міської ради Микола Дідіківський поінформував: «За даними житомирського обласного центру з гідрометеорології з 15 по 21 лютого передбачається суттєве зниженням температурних показників повітря до 20 градусів морозу».

«У зв’язку зі зниженням температури повітря, а головне для збереження здоров’я дітей рекомендуємо керівникам закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти розглянути питання щодо запровадження технологій дистанційного навчання з 15 по 19 лютого. Дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі», - наголосив Валентин Арендарчук, директор департаменту освіти міської ради.

У разі зміни температурних показників питання буде переглянуте в терміновому порядку на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: