В Коростишівському районі затримали 27-річного чоловіка, який ловив собак по селу, після чого вбивав їх та їв. Наразі чоловікові призначили психіатричну експертизу. У разі доведення провини йому загрожує до 8 років позбавлення волі за жорстоке поводження з тваринами.
Знімальна група Суспільного побувала на місці події – у селі Харитонівка Коростишівського району. Місцеві жителі кажуть, що в селі не залишилося жодної бродячої собаки, а своїх тварин вони тримають на прив’язі і не випускають з двору.
27-річного чоловіка на ім'я Денис у шкуродерстві підозрювали й раніше. Жителька Харитонівки Тетяна Толстіхіна каже: коли зник її собака, одразу подумала на сусіда. Те, що її Альфу вбили, зрозуміла, коли зайшла до сусіда на подвір’я та заглянула в хлів.
"Дехто пише в коментарях, що люди їдять тварин і нічого тут такого, але для нас це був не просто пес. Він нам як дитина. Був навіть такий випадок, що собака врятував мені життя. Ми зайшли до сусіда в подвір’я і побачили там краплі крові. Заглянули до сараю через щілинку – побачили там жах".
У хліві Дениса жителі села побачили підлогу в крові та рештки трупів собак. Біля входу стояв інструмент, яким чоловік розправлявся із тваринами – кілька сокир та пилка.
Місцеві жителі кажуть, що на фоні подій, які сталися, тепер бояться не лише за своїх тварин, а й за дітей.
"Ми ж не закриємо їх вдома, бо хтось там ходить. Чому ми маємо сидіти вдома і чогось боятися? Ми ж вільні люди – маємо право і вийти, і пройтися кудись, а тепер вже страшно виходити. Нехай ми, дорослі, а як маленьким дітям?" – каже жителька Харитонівки Наталія Рубан.
Нині чоловіка затримали, йому інкримінують жорстоке поводження з тваринами. Якщо провину доведуть – він може отримати до 8 років позбавлення волі.
"З особливою жорстокістю цей чоловік поводився із тваринами, які не призначені для того, щоб використовувати їх у їжу. Також цей хлопець заманював до свого домоволодіння як бродячих собак, так і собак своїх сусідів. І в подальшому пригощав їх. Тому нині призначено психіатричну експертизу, щоб дати оцінку стану цього чоловіка", – прокоментував Суспільному начальник Нацполіції Житомирщини Юрій Олійник.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...