Фарбування волосся у Житомирі – кращі майстри-колористи Житомира на barb.ua » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Фарбування волосся у Житомирі – кращі майстри-колористи Житомира на barb.ua

Автор: news_maker от 22-02-2021, 23:44, Переглядів: 287

Фарбування волосся у Житомирі – кращі майстри-колористи Житомира на barb.ua

Волосся фарбують не лише для того, аби замаскувати сиві пасма, які асоціюються з віковими ознаками, але й щоб поновити імідж, підвищити впевненість у собі, покращити настрій, налаштуватися на позитив. Виробники виготовляють шампуні, пінки, що трохи змінюють відтінок волосся, пропонують природні барвники та перманентні засоби, які проникають у структуру фолікул, мають необмежену палітру кольорів.

Коли потрібне фарбування волосся

Гарна зачіска є важливою складовою для створення образу. Навіть якщо жінка вдягнута у стильне дороге вбрання, в першу чергу впадає в очі не модна спідниця чи сукня, а неохайне волосся, відросле коріння. Дівчата й хлопці люблять експериментувати, вважаючи, що новий колір допомагає відчути себе іншою людиною та може змінити не лише імідж, а й життя.

Волосся фарбують, якщо воно тьмяне, коли не до вподоби природний відтінок. Потреба у використанні барвників виникає у жінок й чоловіків через появу сивого пасма.

У домашніх умовах не завжди вдається досягнути бажаного результату, адже лише фахівець здатен оцінити стан волосся, визначити пігмент, що потребує посилення, обрати відтінки, що пасують до очей, роблять свіжішим обличчя. Аби знайти салон, перукарню, записатися до майстра-колориста, варто скористуватися рубрикою «Фарбування волосся» на сайті https://barb.ua/uk/zhitomir/okrashyvanie-volos. Фахівці, що надають послуги, володіють різними техніками, забезпечують якість та стійкість кольору.

Види фарбування, на які можна записатися у Житомирі

Якщо клієнти бажають лише позбутися жовтизни після освітлення, зробити непомітним відросле коріння, майстер пропонує тонування. Під час процедури, яка здатна освіжити натуральний колір волосся, використовуються засоби, що діють поверхнево. При легкому тонуванні відтінок, який надає шампунь або бальзам, тримається лише кілька діб. Якщо додається окислювач, пасма освітлюються чи стають темнішими на 2 або 3 тони.

При використанні методики:

- Не змінюється водний баланс стрижня.
- Не січуться кінці волосся.
- Колір змивається легко.

Щоб освіжити образ за допомогою мелірування, майстер, використовуючи знебарвлюючі засоби, змінює колір окремого пасма різної форми та ширини, завдяки чому створюється ефект вигорілих кінців. Обираючи техніку шатуш, вдається:

- замаскувати сивину;
- отримати новий колір;
- візуально додати об’єму.

Для мелірування темного короткого волосся майстри-колористи пропонують балаяж, під час процедури зафарбовують лише кінчики, що виглядає оригінально. Русяві локони освітлюють на 3 тони за допомогою засобів у вигляді кремів без аміаку.

Використовуючи методику фарбування омбре, майстер витягує колір по всій довжині. Після процедури прикоренева частина стає темнішою, а кінці світлими, один відтінок плавно переходить в іншій.

Жінки записуються до салону, аби зробити колорування. Досвідчені майстри гармонійно поєднують різні відтінки, що допомагає:

- оживити волосся;
- додати кольору насиченості;
- виділити особливість стрижки.

Для маскування сивини перукарі пропонують камуфляж. Частіше щадний метод обирають чоловіки.

Скільки коштує фарбування волосся, від чого залежить ціна

Шукаючи досвідченого майстра, який надає послуги з тонування чи колорування в Житомирі на сервісі Barb.ua, можна дізнатися ціни на ту чи іншу процедуру. Вартість фарбування залежить від обраної техніки, густоти волосся, кваліфікації майстра, престижу салону. Впливає на ціну і те, як наноситься засіб для забарвлення – на кінці, на окремі пасма, чи по всій довжині.

Вартість послуги з тонування у салонах Житомира становить 500 грн, за освітлення волосся сплачують від 400 до 1000. Зміна кольору за методикою шатуш коштуватиме 1500, омбре – 650 гривень.

Де зробити фарбування у Житомирі

У місті працює понад 20 салонів та 16 приватних майстрів, які надають перукарські послуги. Майже 170 процедур, серед яких тонування, освітлення та різні техніки фарбування пропонує клієнтам Inna Bila. Салон розташований по вул. Шевченка, проводить безоплатні консультації, надає знижки.

Колорист Ганна Коваль робить процедури з освітлення, змінює колір, використовуючи методики балаяж, деграде, омбре. Чоловіки та жінки записуються до майстра на камуфляж сивини.

Косметологічний центр «Венеція» запрошує клієнтів у 2 салони на вулицях Миру та Львівська. Майстри освітлюють, фарбують волосся в один тон та різні відтінки, залучають відвідувачів до участі в акціях.

Схвально відгукуються житомирські жінки та дівчата про центр «Мрія», що знаходиться на вул. Новгородський, тут можна недорого зробити мелірування, пофарбувати брови натуральним барвником та волосся методом омбре.

Майстер-перукар Влада Бондар викладає на курсах краси, надає послуги з камуфляжу сивини, допомагає жінкам оновлювати імідж за допомогою каліфорнійського мелірування, колорування.

Пропонує послуги перукаря та модельєра Вікторія Гурковська. Майстер володіє різними техніками фарбування, робить стрижки та укладки на довге й коротке волосся.

До Світлани Ткачук, що приймає клієнтів у салоні по вулиці Покровській, записуються на тонування, освітлення. Майстер пропонує за привабливою ціною фарбування омбре, балаяж.

Перукар-модельєр Тетяна Кушнарук володіє технологіє Air touch, за допомогою якої створює на волоссі цікавий малюнок з ефектом відблисків, маскує сивину методом камуфляжу.

Щоб освіжити зачіску чи змінити образ, можна записатися до професіональних майстрів, які працюють у салоні «Шоколад» на Бердичевській. За помірними цінами тут освітлюють, тонують, фарбують волосся.

Більше про популярні бьюті-послуги та засоби в телеграмм-каналі barb.ua: https://t.me/s/Barbua.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: