Бізіборд - дитина буде в захваті! » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Бізіборд - дитина буде в захваті!

Автор: news_maker от 26-02-2021, 13:42, Переглядів: 366

Бізіборд - дитина буде в захваті!

Бізіборд - це спеціальна безпечна дошка з розміщеними на ній ігровими елементами, які сприяють розвитку дитини, розроблена за принципами методики педагога Марії Монтессорі. Призначена для малюків віком від шести місяців. Діти віком до трьох років також цікаво бавляться. Бізіборд https://www.mybuy24.net/ua/catalog/bizibord-razvivayushchie-doski/ сприяє сенсорному розвитку, допомагає дослідження навколишнього середовища. Сенсорне сприйняття охоплює 5 відчуттів (смак, дотик, нюх, слух, зір), а також вестибулярну систему.

Розвиваючі дошки допомагають дослідити текстури, стимулюють розвиток зору, слуху, дотику. Це не тільки розвиває певні навички, але й спонукає припинити бавитися справжніх «заборонених» предметів побуту і замість цього зосередитись на своїх. Будучи батьками, ваша задача полягає в тому, щоб допомогти дитині досліджувати самостійно, а гра з бізібордом - це саме той, неймовірно цікавий спосіб для дитини досягти успіху в майбутньому в різних сферах.

Бізіборд: елементи та переваги

Розвиваюча дошка виготовляється ​із ДСП або деревини. Покривається гіпоалергенним безпечними лаками та фарбами. Використовується високоякісний клей та надійні шурупи для кріплення цікавих розвиваючих елементів.

Оскільки при дослідженні розвиваючої дошки, дитина використовує кілька відчуттів для вирішення конкретної задачі, то дізнається більше з цієї гри. Бізіборди розвивають розуміння причинно-наслідкових зв'язків, дрібну моторику. Така дошка також допомагає дітям вивчати слова та об'єкти, якщо ви описуєте вголос деталі на дошці. Різні текстури (сенсорика) розвивають дрібну моторику, що покращує письмові навички.

Що може містити бізіборд:

- Шестерні;
- Шнуровання
- Дзвіночки
- Замки
- Шурхотливі елементи
- Вимикачі
- Цифри
- Букви
- Фігури
- Ксилофон та багато іншого

Бажано, щоб дитина була під наглядом, щоб уникнути відривання дрібних предметів, проте якщо ви обираєте якісно виробника бізібордів, може про це не турбуватися.

Бізіборд - розвиватися весело!

Кожен елемент підібраний, щоб розвивати унікальні якості маленького генія. Бізіборд сприяє розвитку креативності, логіки, уяви, незалежності та наполегливості. Натхненна підходом Монтессорі, ця розвиваюча іграшка спонукає дітей до самостійної діяльності й саморозвитку.

Якщо вам потрібна допомога у виборі бізіборду, консультанти інтернет-магазину https://www.mybuy24.net/ua/ охоче допоможуть вам.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: