Реконструкція магістрату на Замковій горі завершена на 75-80% » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Реконструкція магістрату на Замковій горі завершена на 75-80%

Автор: news_maker от 6-03-2021, 13:20, Переглядів: 644

Реконструкція магістрату на Замковій горі завершена на 75-80%

У Житомирі реконструкція будівлі магістрату на Замковій горі завершена на 75-80% – будівельники встановили освітлення, кладуть плитку, фарбують стіни. Завершити усі роботи планують до кінця року.

Про це Суспільному розповів представник підрядної організації Роман Гринкевич. За його словами, роботи з реконструкції знаходяться на завершальному етапі:

"Цей об'єкт входить до проєкту "Велике будівництво" в цьому році. Він буде однозначно реалізований цьогоріч".

У будівлі житомирського магістрату планують розмістити частину експозицій обласного краєзнавчого музею, каже директор музею Роман Насонов:

"Ми знаходимось на 2 поверсі, де найближчим часом плануємо розмістити експозицію. Ось бачите грильято – це такий технологічний хід. Це дає змогу побачити експонати минувшини в контексті сучасного простору. Вентиляція встановлена, опалення працює у тестовому режимі. Перший поверх не опалюється".

На першому поверсі магістрату будівельники ріжуть плитку. Представник підрядної організації Роман Гринкевич каже, що кожного дня на будівництві проходять наради за участі проєктантів, будівельників і керівництва музею:

"Об'єкт на стадії ближче до завершення – 75-80% готовності".

Нагадаємо, за словами директорки департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Інни Хоменко, у зв'язку із пандемією грошей на ремонт магістрату не вистачило, тому завершення реконструкції запланували у цьому році. Виконавці робіт кажуть, що наразі роботи фінансують вчасно та відповідно до угод.Реконструкція магістрату на Замковій горі завершена на 75-80%
Реконструкція магістрату на Замковій горі завершена на 75-80%
Реконструкція магістрату на Замковій горі завершена на 75-80%

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: